Jump to content



Горещ стол с Bandolero


Препоръчани коментари

  • Отговори 39
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Ауу, недей .. не ги следя така по сезони. Ако знаеш точно заради това колко сериалчета съм изтървал готини .. :D Гледам го сега по БТВ и преди като го даваха пак го гледах, нали то скоро се завърна в ефира. Ми .. всички са ми любими, ама Сю просто е .... xD :*

 

Denis', харесвам момичета. :D

Кой те кефи най-много от По средата и на кой сезон си?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дааа .. днеска точно гледах "Трети път" ........ :naked:

 

Denis', стига де .. не разваляй добрия тон.

 

Отговорих на въпроса за форума по-горе. :)

:gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

 

 

За да не е спам: Харесваш ли Анелия като жена?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Mitew,

 

ако продължавате с тия простотии .. ще спра да пиша. И все пак, шпек салам ядох оня ден.

 

Деси, не съм, но още не са станали 10 май. Бях ти си разсърдил да ти кажа за последния път. ;\

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента нищо. Във ваканция сме .. ларш е. :D

 

Забравих да спомена Митко - dragon. в листата на хората от форума, с които общувам. :D BLADKO също.

ни го помня бе тоя последния път.. 1000%20(29).gif

 

Кво учиш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Колко книги си прочел през последната година?

2. С какво смяташ да се занимаваш след завършване?

3. Любим/а изпълнител/ка (извън чалгата)

4. Би ли преспал с мъж за много пари?

5. За или против евтаназията? Защо?

6. Какво мислиш за тютюнопушенето на закрито?

7. Колко езика говориш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, тая тема за втори чат ли е направена????? Задаваш до 10 въпроса и спираш! Деси затегни ги малко, темата не прилича на нищо, а играта сега започва......

Link to comment
Сподели в други сайтове

Sylar

 

1. Колко книги си прочел през последната година? - Не помня, но вероятно нито една, което е много тъпо.

2. С какво смяташ да се занимаваш след завършване? - Не знам.

3. Любим/а изпълнител/ка (извън чалгата) - ......... мии пфф :D Например Jennifer Lopez, Adele, Taylor Swift, Rihanna ..

4. Би ли преспал с мъж за много пари? - Не. Ама тва е много шибан въпрос по принцип .. дори да се случи нещо, не вярвам някой, който би ми дал пари, да иска да спя с него .. в днешно време ще иска 20% лихва.

5. За или против евтаназията? Защо? - Против. Ами .. не ми се ще да споменавам религията, щото тука стана много гнусно.

6. Какво мислиш за тютюнопушенето на закрито? - Против съм, не пуша. Мразя да ми миришат дрехите на цигари .. а пък като се сетиш, че това е най-малкият проблем - миризмата.

7. Колко езика говориш? - Що годе добре, три. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, тая тема за втори чат ли е направена????? Задаваш до 10 въпроса и спираш! Деси затегни ги малко, темата не прилича на нищо, а играта сега започва......

То малко и аз се поолях, но добре. :)

Чухте Тихи.

 

Само да добавя, че може и повече от 10 въпроса да задавате (нали сериозни), но трябва да е в друг пост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

9. Най-любим форумец? - Любим, смисъл? :D Dean и Калин - гигастар ме разсмиват най-често с коментари, например. :D senuj и тебе също ви познавам (знам) и сте ми приятелчета. Тихи ме информира. :D Ленчето и нея я знам, ама не сме си писали отдавна, защо? :)

 

КОГА БЕ ? 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...