Jump to content


За Какво все на мене ?


Препоръчани коментари

Ве4е ми омръзна все на мене..правата за публикуване...колкото "флудя" аз толкова и други..но на тях не се отнемат никакви права... :wacko: До преди малко неможех да си пиша от ника....сега написах 1 пост..не съм убиждал , нищо и пка не мога да пиша до 2-ри???? :wacko:

 

Виктор , по4ти вси4ко от него имам 100% уорн....все от него отнемания...еми.. :wacko:

 

За тва се регнах пак..то дори нямам възможност да напиша нещо... :1000 (1): Не стига 4е сме 5 4овека..пък и...

 

И дори никакво обяснения няма....все отнемания..преди и за месец даже..без нищо..и бе на други...еми аз каквотосъм направил съм си "взел" уорна , замразяванията и т.н...това ве4е пък е прекалено...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ясно 4е ще ги оспорвам..като не е правилно....То пък нали пък от пишещи хора , та...

 

От самото на4ало на форума влизам като нямаше и 5 4овека и в стария..и в този...И кво полу4авам.....пфф

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Когато се научиш да уважаваш мението на другите, предпочитанията и вкусовете на другите...когато спреш да обиждаш и да се заяждаш...

Каквото почукало...другото го знаеш...

Редактирано от GAULTIER
Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато се научиш да уважаваш мението на другите, предпочитанията и вкусовете на другите...когато спреш да обиждаш и да се заяждаш...

Каквото почукало...другото го знаеш...

Много точно казано браво :)

Супер Фене ти не казвай колко човека имало в началото дали 5 или 10 ама тея хора развиха тоя форум, за да съществува все още има защо, така че продължавай да се регваш, и да пишеш врели неКипели, Ама нз защо все още не са ти дали Банн по АйПи, или можеби не става нз :derisive:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз нямам какво друго да кажа,освен това, че тези които са пуснали мненията си преди мене са обяснили доста добре !

аз няма да тръгна да ти вдигам уорна,просто защото така ми е скимнало-повярвай ми !

а вместо да се жалваш-просто се чукни по главата и си задай въпроса "За какво все на мене" на себе си ! и защо ли останалите не са на твоето положение-и ще намериш отговора ?!

 

Мисля че темата е изчерпана !

2935ssssssso.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...