Jump to content


El Barco / Корабът


Препоръчани коментари

2e33ned.jpg

Режисьор : Fernando Gonzalez Molina,David Molina Encinas

## В ролите : Juanjo Artero,Mario Casas,Luis Callejo,Neus Sanz,Juan Pablo Shuk,Marina Salas

## Държава : Испания

## Година : 2011

## Времетраене : 70 мин.

## Резюме : Сериалът е копродукция на Антена 3 и Globomedia, като двете страни продължават да работят заедно , след успехът на " Интернатът". В сериала участват звездите от " Интернатът" - Бланка Суарез и Ирене Монтала , както и Марио Касас (СМС).

Глобален катаклизъм пречинен от фатален инцидент в ЦЕРН, Швейцария при поставяне на ускорител на частици, оставя група ученици на борда на кораба "Полярна звезда" , единствените оцелели на Земята. Изолирани и сами , корабът ще стане техният единствен дом.




Сериалът е страшно добър, нещо като испанска версия на "Изгубени". Гледайте го, няма да съжалявате. :)


rtj9k1.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Олеее един от любимите ми сериали,1 и 2 сезон бяха супер интересни 3 ти малко го разводниха и спрях да го гледам по средата.Иначе сериала е супер

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубав сериал. Много добри актьори. Следя го от самия му старт в Испания, още помня как се зарибих още с 1-вия епизод. Той и "Физика и химия" бяха началото и до ден днешен на Антена продукциите са ми едни от най-любимите. Не само сериалите, но и игралните филми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооо, много хубав сериал! Изгледала съм първи и втори сезон още преди около година, хубаво ме подсетихте да видя за трети, дали е качен..

Иначе малкото момиченце, ако не се лъжа Валерия, ми е любимка, е и Айноя и Улисес, естествено :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооо, много хубав сериал! Изгледала съм първи и втори сезон още преди около година, хубаво ме подсетихте да видя за трети, дали е качен..

Иначе малкото момиченце, ако не се лъжа Валерия, ми е любимка, е и Айноя и Улисес, естествено :Vishenka_05:

 

Има го качен 3 ти сезон в Замунда,той май ще е последен поне така прочетох.Да Валерия и на мен много ми харесва,както и Хулия и Капитана и Пити и Вилма.Естествено без Улисес и Айноа не може

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Заинтригува ме резюмето,ама с тия ученици да не е прекалено тийнеджърски?Не харесвам тийн сериали като Клюкарката,Дневниците на вампира,Малки лъжливи...какви бяха там. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заинтригува ме резюмето,ама с тия ученици да не е прекалено тийнеджърски?Не харесвам тийн сериали като Клюкарката,Дневниците на вампира,Малки лъжливи...какви бяха там. :D

 

Неее, нищо общо няма, по-скоро прилича на "Изгубени". :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи гледах първи епизод.Хареса ми.Бурята беше направена много добре.По принцип имам слабост към европейското кино и ще му дам шанс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко забих с Корабчето, но то имам още 7-8 епизода и свършва ..

Иначе много ме радва Хулия (като актриса ), не й знам името, страаашно добре си играе ролята и имам чувството, че съм я гледала в някой друг сериал, а това май е единственият испански, който съм гледала...

 

Много красива жена, страшно интересно излъчване има... :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък Барбуха ми е много любим персонаж и историята му е много интересна.Сериала ми харесва,но малко повече ми идва любовта.Ако бяха наблегнали повече на мистериите и по-малко на любовните истории щеше да ми хареса още повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...