Jump to content


Подпапките по години на раздел "Поп-фолк"


Препоръчани коментари

Здравейте! Отскоро се появиха подпапки "2012" и "2013" на раздел "Поп-фолк", а отговорът на въпроса защо са нужни тези раздели беше, че ще служат за отделяне на албумите, излезли през съответната година от всичко останало. Обаче преди албумите си бяха качвани като "Важни" в Links и бяха достатъчно отделени. Всичко ново беше в Links и така беше лесно и удобно да се проверява за нови теми и мнения, докато сега за да провери човек дали има нови мнения за албумите, трябва да рови специално в подразделите. А темата, която се показва, е една - тази, в която е най-новия коментар, и така може други нови коментари за албуми да останат незабелязани. Темата за актуалния албум на Ани Хоанг пък беше сложена в раздел "2012", въпреки че албумът стана факт за потребителите през 2013 и сега има не повече от 5 мнения за албума - това според мен се дължи на факта, че надали някой вече влиза в разделът за миналата година, а и като цяло на хората преди им беше по-удобно да коментират, когато всичко беше на едно място. Нека хората от екипа кажат защо според тях са толкова нужни тези раздели. Ще се радвам също ако и обикновени потребители изкажат мнение дали им харесва това нововъведение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще получим ли все пак някакво становище от momo или който там е инициатор за създаването на тези папки защо да са нужни на форума според него?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И според мен са излишни 1000 раздела. Най - много ме е яд, затова, че сляхте всички албуми с тези от Ретро раздела и стана манжда с грозде. :wacko: Сега като искам да си сваля някой по - старичък албум, трябва да преровя всички от последните години. Ужасно е. Може би сте целяли да има някаква подреденост, но така стана още по-разхвърляно.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще получим ли все пак някакво становище от momo или който там е инициатор за създаването на тези папки защо да са нужни на форума според него?

 

Целта на папките е да бъдe по-подреденo, да се раздели оригиналните албуми от всичко останало което се дава в "Links" и по-лесно за поддръжка.Всичко което не е за тези папки, ще бъде върнато обратно в "Links" и всички албуми които са останали, ще бъдат прехвърлени.Някой от дублиращите теми ще бъдат изтрити.От сега всички линкове за оригинални албуми ще бъдат пускани в една от двете теми, зависи от годината.На този етап, това е, ако има нещо друго, администратора на форума ще съобщи.

 

П.С. Ако не сте се досетили, аз съм инициатора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както виждаш, няма едно положително мнение за това нововъведение - потребителите казват, че преди им беше по-удобно. Недоумявам кому бяха нужни тия папки. Надявам се нещата да бъдат върнати както беше преди - след като не се харесва на потребителите, не виждам защо нововъведението да стои. Плюс това и модератори са се изказвали против тези подраздели, не само обикновени потребители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Решението дали да останат или да се махнат /след като се запознае с темата/ е на администратора на форума.

Аз продължавам да държа на тези две подпапки.Както казах по-горе, така е по-лесно за редактиране, за намиране на дублиращи се теми и т.н.Едно е да се ровиш в над 100 страници, а друго е в 20.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подредеността и улеснеността е предимство, а не единични песни, неофициални албуми и оригинални албуми на едно .

 

 

С уважение : Пепи

 

:speak_cool: :speak_cool: speak_cool.gif
Link to comment
Сподели в други сайтове

Решението дали да останат или да се махнат /след като се запознае с темата/ е на администратора на форума.

Аз продължавам да държа на тези две подпапки.Както казах по-горе, така е по-лесно за редактиране, за намиране на дублиращи се теми и т.н.Едно е да се ровиш в над 100 страници, а друго е в 20.

Преди албумите бяха качвани като Важни, така че бяха достатъчно отделени, не виждам смисъл от папките.

 

Ами ок, нека Момо се изкаже, и аз чакам коментар от него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...