Jump to content



Аман от посредствени модератори


Препоръчани коментари

 

С теб, разбира се не съм си говорил по въпроса по обясними причини. Да не ревнуваш нещо? :sneaky2:

Мисля, че ако седнем на маса можем далеч повече неща да си кажем, някакси форумът не ми е приоритет. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 35
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Hunter и meleto, с последно предупреждение!

foxy, VOGUE е модератор, не и трябва да влиза в чужди профили, особено на Сакича, който не е модератор. В моя те уверявам, че не влиза никой, чета всеки "донос", взимам мерки по някои, по други не. При наличието на 20 души модератори, не смятам че аз трябва да решавам ежедневните форумски проблеми, за мен остават по-глобалните, другите препращам на модераторите.

Колкото до тази тема, когато я прочетат модераторите в раздела, нека кажат защо едната тема е затворена, а другата не. Надявам се да започнат и да спазват правилото за даване на обяснения в темите, които затварят, ще се радвам и на малкото - това, поне да се вижда кой ги затвяря :)

А аз ще получа ли отговор на въпроса си зададен преди повече от половин година в модераторския раздел???

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Абе leave Mirela alone! Не ви е виновна тя за спада на интерес към ramania, а повечето малоумни теми.

Един форум не може да се развива, когато никой не знае какво се случва и кой за какво отговаря. Раздели с десетки модератори без контрол, администратор, който очевидно е по-заинтересуван как се е държала някаква патка във Вип Брадър, отколкото какво може да направи, за да се подобри комуникацията между модераторите...

 

Не може повече от половин година все още да не съм получил обяснение, защо бях махнах като модератор на поп-фолк раздела. Не може и да бъде махан без дори да е поискана моята гледна точка...Не може fearless преди месеци да е помолил да бъде махнат от модераторският пост и още никой да не е реагирал. Още никой не е обяснил кой и защо изтри темата на зайка за латино изпълнителите и т.н. и т.н. Нещата са тотално сбъркани...спадът към рамания не е защото поп-фолкът е в криза или хората имат по-малко нужда да дискутират..Причината е, че няма контрол. Не можеш да разчиташ на администратор да те защити от неправомерно отношение на модератор, не можеш да разчиташ на модератор да те защити, защото е дружка с някого, не можеш да разчиташ на нищо, на което попринцип се разчита във форумите, за да си прекарва времето човек добре в тях.

 

Ок, ясно е, че за момо този форум носи явно финансови загуби, но ми е някак трудно да повярвам, че няма възможност за продажба на банери например и гугъл реклами. В крайна сметка говорим за най-активния музикален форум в България. И все пак, това не е оправдание всичко да е оставено на самотек.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Един форум не може да се развива, когато никой не знае какво се случва и кой за какво отговаря. Раздели с десетки модератори без контрол, администратор, който очевидно е по-заинтересуван как се е държала някаква патка във Вип Брадър, отколкото какво може да направи, за да се подобри комуникацията между модераторите...

 

Не може повече от половин година все още да не съм получил обяснение, защо бях махнах като модератор на поп-фолк раздела. Не може и да бъде махан без дори да е поискана моята гледна точка...Не може fearless преди месеци да е помолил да бъде махнат от модераторският пост и още никой да не е реагирал. Още никой не е обяснил кой и защо изтри темата на зайка за латино изпълнителите и т.н. и т.н. Нещата са тотално сбъркани...спадът към рамания не е защото поп-фолкът е в криза или хората имат по-малко нужда да дискутират..Причината е, че няма контрол. Не можеш да разчиташ на администратор да те защити от неправомерно отношение на модератор, не можеш да разчиташ на модератор да те защити, защото е дружка с някого, не можеш да разчиташ на нищо, на което попринцип се разчита във форумите, за да си прекарва времето човек добре в тях.

 

Ок, ясно е, че за момо този форум носи явно финансови загуби, но ми е някак трудно да повярвам, че няма възможност за продажба на банери например и гугъл реклами. В крайна сметка говорим за най-активния музикален форум в България. И все пак, това не е оправдание всичко да е оставено на самотек.

 

Освен модерирането проблем са и мнозинството малоумни потребители. Предимно в тоя раздел. Стоян дето беше супер редовен едно време добре е казал какво е положението във форума. Абсолютно е така.

 

Ти стига цирика, че нямаш обяснение. Явно някой те е наклепал и готово. И аз бех орязан след като някое малоумно потребителче се е оплакало на момо как може да има модератор като мен, който псува като каруцар. И готово :) Не ми е толкова важно това. Важен ми е само Образователния раздел, който създадох с много голямо желание. И си го стопанисвам добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За нормален форум темите за дискусия са наистина прекалено малко! Все пак това не е фирмен форум и е доста глупаво да се ограничават разни коментари по адрес на любимките на модовете! Всеки трябва да си изказва личното мнение за кого и да било и както си му харесва, все още има свобода на словото доколкото аз знам! :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз бех орязан след като някое малоумно потребителче се е оплакало на момо как може да има модератор като мен, който псува като каруцар. И готово :)

Естествено, че не е редно да си позволяваш да обиждаш непрекъснато когото ти падне, и ето, че сега пак го правиш - и да си модератор, и да не си, все не е редно. Така че въпросното "потребителче", което и да е то, съвсем не е малоумно, а е постъпило много правилно. :) И не, не съм подал аз сигнала, ако този ми отговор ще породи такова съмнение у теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че не е редно да си позволяваш да обиждаш непрекъснато когото ти падне, и ето, че сега пак го правиш - и да си модератор, и да не си, все не е редно. Така че въпросното "потребителче", което и да е то, съвсем не е малоумно, а е постъпило много правилно. :) И не, не съм подал аз сигнала, ако този ми отговор ще породи такова съмнение у теб.

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Добре, спи спокойно млади льольо :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти стига цирика, че нямаш обяснение. Явно някой те е наклепал и готово. И аз бех орязан след като някое малоумно потребителче се е оплакало на момо как може да има модератор като мен, който псува като каруцар. И готово :) Не ми е толкова важно това. Важен ми е само Образователния раздел, който създадох с много голямо желание. И си го стопанисвам добре.

 

То не е далеч от истината да ти кажа. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...