Jump to content


Online:Lana Del Rey-Ride


Препоръчани коментари

Добре, че Гага върна модата на дългите видеа, че да се насладим на този шедьовър. Фантастичен клип. Особено кадрите на гумата са уникални. Песента е страхотна, Лана дел рей е страхотна. Евала!
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че Гага върна модата на дългите видеа, че да се насладим на този шедьовър. Фантастичен клип. Особено кадрите на гумата са уникални. Песента е страхотна, Лана дел рей е страхотна. Евала!

 

Съгласна.

Всеки ден,все повече я захаресвам. ;DD

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че Гага върна модата на дългите видеа, че да се насладим на този шедьовър. Фантастичен клип. Особено кадрите на гумата са уникални. Песента е страхотна, Лана дел рей е страхотна. Евала!

 

Хайде спри с тази Гага във всяка тема, разбрахме, че тя е открила топлата вода и електричеството. :1000 (33):

 

Клипа е убийствен, единственият минус от мен е на дъртите, гнусни чичковци! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде спри с тази Гага във всяка тема, разбрахме, че тя е открила топлата вода и електричеството. :1000 (33):

 

Клипа е убийствен, единственият минус от мен е на дъртите, гнусни чичковци! :1000 (29):

Я се гръмни...кой мейнстрийм изпълнител правеше по 7-14 минутни клипове последните години преди Гага да се появи?! НИКОЙ! Тъй, че влиянието е ясно и много се радвам, че го има, защото нямаше да сме свидетели на този прекрасен клип от Лана.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря на Lana, че за разлика от "великата" Gaga, прави интересни дълги клипове, а не mish-mash бузвкусици.

10 минутно видео, но дори и надписите ми бяха интересни за гледане. Прекрасен проект!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я се гръмни...кой мейнстрийм изпълнител правеше по 7-14 минутни клипове последните години преди Гага да се появи?! НИКОЙ! Тъй, че влиянието е ясно и много се радвам, че го има, защото нямаше да сме свидетели на този прекрасен клип от Лана.

 

Не ми казвай какво да правя! И да, дълги клипове преди Gaga имат - Madonna, Gwen Stefani, Beyonce, Alicia Keys, Justin Timberlake, Fergie, Duran Duran, Usher, 30 Seconds to Mars и т.н. Гага не е открила топлата вода! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми казвай какво да правя! И да, дълги клипове преди Gaga имат - Madonna, Gwen Stefani, Beyonce, Alicia Keys, Justin Timberlake, Fergie, Duran Duran, Usher, 30 Seconds to Mars и т.н. Гага не е открила топлата вода! :D

Ти си поредния неграмотник, който ОЧЕВИДНО не разбира български език! Защото ако разбираше, нямаше да ми говориш глупости. И все пак, за да ти го направя по-лесно смилаемо, ето какво имах предвид:

 

Добре, че Гага върна модата на дългите видеа

 

кой мейнстрийм изпълнител правеше по 7-14 минутни клипове последните години преди Гага да се появи

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си поредния неграмотник, който ОЧЕВИДНО не разбира български език! Защото ако разбираше, нямаше да ми говориш глупости. И все пак, за да ти го направя по-лесно смилаемо, ето какво имах предвид:

 

Всички изпълнители, които съм изброил са направили клипове по-дълги от 5 минути и са снимани преди нейните. Та тя е върнала модата, така ли? По-скоро тя я следва, ако може изобщо да се нарече мода, защото не е масово явление.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да си говорим, Гага припомни на публиката какво представляват 10 минутните клипове на 4 минутни песни. ;)

 

Песента е прекрасна, клипа е прекрасен, философията в изповедта в началото е много ... моя. Браво!

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...