Jump to content



"One Tree Hill" / "Трий Хил"


Препоръчани коментари

  • Отговори 72
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много интересен завършек на епизода.

Иначе супер дразнещо е, че постоянно вървят някакви песни като фон и имам чувството, че гледам един 40-минутен трейлър, а не самия сериал. :wacko:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много интересен завършек на епизода.

Иначе супер дразнещо е, че постоянно вървят някакви песни като фон и имам чувството, че гледам един 40-минутен трейлър, а не самия сериал. :wacko:

Или по-скоро мислиш, че гледаш тепърва началото или финала на сезона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Вероятно Лукас ще пристигне в следващия епизод, за да помага в търсенето на Нейтън. Общо взето това ще е сезона. Още 5 епизода локуми и... живи и здрави. :dontgetit:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вероятно Лукас ще пристигне в следващия епизод, за да помага в търсенето на Нейтън. Общо взето това ще е сезона. Още 5 епизода локуми и... живи и здрави. :dontgetit:

 

Тъпо е, че ще домъкнат Лукас... Колко още неща се случваха докато го нямаше и не се появи да помага, та сега ли? На мен този сезон ми харесва и то много!

Готиното е, че София вече се снима в нов комедиен сериал, дори ще е с главна роля! ЕВАЛА! :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя Чейс няма ли да го махнат вече, баси кви дразнещи персонажи има в тоя филм. :gun_bandana:

 

Чейс си е ок, но какво правят вече трети сезон сълзливите и досадни Клей и Куин... Да бяха докарали другата сестра на Хейли, щеше да има мн екшън. :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чейс си е ок, но какво правят вече трети сезон сълзливите и досадни Клей и Куин... Да бяха докарали другата сестра на Хейли, щеше да има мн екшън. :1000 (6):

Ааа Куин е много яка. Но и при тях няма развитие. Чейс от някакъв пълнеж го превърнаха в главен герой, не че нещо се случва с него. Супер постни историйки и смешки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз превъртах кадрите с Клей, супер скучни бяха. Изобщо те двамата с Куин са ми анти. Преди поне имаше драма с оная психарка ама сега ... Лукас е станал още по-гнусен, а си мислих, че няма накъде повече от онова, което беше :helpsmilie: Нейтън ще го убият ли?
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тъп епизод, едва го изтраях. 3 сцени с Лукас на летището, евала. :helpsmilie: Клей 3 епизода разказва едно и също. И на Нейтън в 3 епизода вече му повтарят, че чакат повече пари и ще го убият. Добре, че забъркаха Чейс в нещо по-сериозно от лиготиите с Крис Келър.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тъп епизод, едва го изтраях. 3 сцени с Лукас на летището, евала. :helpsmilie: Клей 3 епизода разказва едно и също. И на Нейтън в 3 епизода вече му повтарят, че чакат повече пари и ще го убият. Добре, че забъркаха Чейс в нещо по-сериозно от лиготиите с Крис Келър.

 

И Чейс го превъртях тоя път, само видях, че с Чък стават някви неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че това е онзи сериал по който бяхме луднали преди няколко години! Пълна скръб са, продължавам да го гледам единствено заради Брук и от части за Нейтън и Хейли. Персонажите след Лукас и Пейтън са пълна скръб. Да свършва по-бързо, че само си губим времето да го гледаме....

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Чейс го превъртях тоя път, само видях, че с Чък стават някви неща.

Явно бащата на Чък ги малтретира с майка му. Даваха го вечерта в бара с някакви жени, а на следващия ден Чък имаше синина на гърдите и излъга, че паднал от колелото.

 

П.П. Сега като се замисля може да стане някакъв скандал, при който майката да умре. Може би това е трупа, който Хейли разпознава в трейлъра. И Чейс може би ще осинови Чък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И сега какво, Хавиер ще отвлече един от близнаците. Само отвличания в тоя сезон. :mf_surrender:

Съмнява ме да го отвлече, но ще видим...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все още не съм гледал епизода, но предполагам Нейтън още е в плен и всеки момент ще го убият, Хейли още е в депресия, Дан още търси Нейтън по някакви изрезки на стената, Чък все още се буди в леглото и се протяга, Джулиан продължава да е мъжка путка, Маут още е дебел... и всъщност то това е сериалът в последните 3 години. :mf_surrender:

А забравих и Клей, който все още има проблем със себе си, както и Куин, с която нищо не се случва, освен че очите й вечно са насълзени и блуждаещи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...