Jump to content


Проблем със звука


Препоръчани коментари

Здравейте! Появи се проблем със звука от компютъра - когато опитам да пусна някоя песен чрез BS player, ми изписва "BS.Player не е в състояние да възпроизведе мултимедийния файл. Нужният кодек не е инсталиран, файлът може да е повреден или да не е мултимедия. Щракнете на „Намери кодек”, за да бъде потърсен съответният кодек.", и когато натисна на "Намери кодек", ми изписва, че не е намерен. Трябва да си преинсталирам кодеците ли, и ако да, може ли линк за кодеците, които трябва да инсталирам? С Windows XP съм. Благодаря предварително за помощта. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Инсталирай този пакет и след това не би трябвало да имаш проблеми :)

http://zamunda.net/details.php?id=281908&hit=1

Нямам регистрация в Замунда, ще може ли друг линк или поне да ми кажеш името на пакета, за да потърся да го изтегля от другаде? Благодаря много! :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам регистрация в Замунда, ще може ли друг линк или поне да ми кажеш името на пакета, за да потърся да го изтегля от другаде? Благодаря много! :1000 (30):

 

Изтеглих го от замунда и го качих в file.bg

Иначе се казва K-Lite Codec Pack

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изтеглих го от замунда и го качих в file.bg

Иначе се казва K-Lite Codec Pack

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявам се, но нещо май не можах да се справя с инсталацията - уж го инсталирах, а ми излиза това:

 

04db2c2d6b4565a873f48503caf41cf0_460x394.jpg

 

Ще съм много благодарен, ако някой ми каже как да го направя както трябва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявам се, но нещо май не можах да се справя с инсталацията - уж го инсталирах, а ми излиза това:

 

04db2c2d6b4565a873f48503caf41cf0_460x394.jpg

 

Ще съм много благодарен, ако някой ми каже как да го направя както трябва.

пробвай ето този AUDIO Player

 

AIMP v3.00 Beta 5

Build 934, 07.10.2011

present.png

По-добрата алтернатива на Winamp

 

aimp261570.jpg

AIMP е безплатен аудио плеър, направен от Артем Измайлов - един от първите разработчици на Winamp, но започнал свой собствен проект, базиран на именно на winamp.

AIMP поддържа огромно разнообразие от аудио файлове: MP1, MP2, MP3, MPC, MP+, AAC, AC3, OGG, FLAC, APE, WavPack, Speex, WAV, CDA, WMA, S3M, XM, MOD, IT, MO3, MTM, UMX...

Голям плюс за AIMP е, че в него има вграден аудио конвертор, редактор на тагове, запис от входовете и изходите на системата и забележете най-хубавото - аудио библиотека. След инсталацията AIMP сканира целия ви хард диск за песни и ви ги изкарва в библиотеката, подредени по азбучен ред.Българският език е повече от отличен, интегрира се в менюто на десния бутон, много подробни настройки, лесен за използване и дружелюбен интерфейс!

 

 

 

Този плеър има доста добра поддръжка от страна на разработчиците:

СКИНОВЕ

 

Плугини-допълнителни езици, добавки за ДиДжеи, бас усилване, допълнения за други файлове ако тези в пакета не ви стигат

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

пробвай ето този AUDIO Player

 

AIMP v3.00 Beta 5

Build 934, 07.10.2011

present.png

По-добрата алтернатива на Winamp

 

aimp261570.jpg

AIMP е безплатен аудио плеър, направен от Артем Измайлов - един от първите разработчици на Winamp, но започнал свой собствен проект, базиран на именно на winamp.

AIMP поддържа огромно разнообразие от аудио файлове: MP1, MP2, MP3, MPC, MP+, AAC, AC3, OGG, FLAC, APE, WavPack, Speex, WAV, CDA, WMA, S3M, XM, MOD, IT, MO3, MTM, UMX...

Голям плюс за AIMP е, че в него има вграден аудио конвертор, редактор на тагове, запис от входовете и изходите на системата и забележете най-хубавото - аудио библиотека. След инсталацията AIMP сканира целия ви хард диск за песни и ви ги изкарва в библиотеката, подредени по азбучен ред.Българският език е повече от отличен, интегрира се в менюто на десния бутон, много подробни настройки, лесен за използване и дружелюбен интерфейс!

 

 

 

Този плеър има доста добра поддръжка от страна на разработчиците:

СКИНОВЕ

 

Плугини-допълнителни езици, добавки за ДиДжеи, бас усилване, допълнения за други файлове ако тези в пакета не ви стигат

 

Въпросът е, че и онлайн не мога да слушам, и с Windows Media Player също ми дава грешка - явно е от кодеците. Инсталирах тези, за които AMAZING даде линк. Знаеш ли къде може да е проблема?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей, приятелю . :)

 

Ще Ти помогна, БСПлеър-ите вече не са толкова актуални, предлагам ти JetAudio - http://www.zamunda.net/details.php?id=270574 e53976c14d1b0d5c.png, DVD X Player Professional http://www.zamunda.net/details.php?id=279552 f9b3a691bdb20c67.jpg , Media Player Classic - Home Cinema 1.5.2.3456 http://www.zamunda.net/details.php?id=272827 - 5b41a39e94a230c0.png .....................

 

 

Поздрав с Lidija Spasovska i Grupa - Ajde da se pomirime

 

.

 

 

С Уважение : Пепи

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...