Jump to content



Коя песен според вас , трябва да получи клип?


Коя песен според вас , трябва да получи клип?  

31 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Може да е втора, но със слаб резултат и доста неоправдани очаквания...

И не разбирам защо я сравняваш с Кейти Пери? Момичето поне има силни песни, които се превърнаха в хитове и държаха продажбите на албума й нормални и стабилни достатъчно дълго време, за да стане платинен. При GaGa това го нямаше и няма до има... Затова спират до тук с издаването на сингъли от "Born This Way".

И ако е толкова голяма защо не я сравниш с Adele или разликата между двете е светлинни години в полза на втората? :rolleyes:

8 млн. продадени копия и наричаш това слаб резултат? И при това със сингли, които не са генерични денс бозички? Наистина ли ми сравняваш Last friday Night с You and I или California Girls с The Edge of Glory. И какво ми обясняваш за продажбите на синглите, като след всеки сингъл Кейти правеше милион ремикси и колаборации с рапъри, за да стане номер 1.

 

 

Адел не я коментираме - тя изби рибата по начин, по който никой не е правил от доста години. Но мога да ти гарантирам, че втори подобен успех тя няма да има и причината е, че тя е съвсем различен стил изпълнител. Тя е от тези, които не могат да направят фенска база и имат шанса да пуснат супер успешен продукт, който да се купува масово, но след това на никого не му пука за тях. Докато Гага е от изпълнителите, които разчитат на фенската маса и дори да не пускат достатъчно успешни продукти си имат осигурените продажби и пълни зали за концертите.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 29
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

8 млн. продадени копия и наричаш това слаб резултат? И при това със сингли, които не са генерични денс бозички? Наистина ли ми сравняваш Last friday Night с You and I или California Girls с The Edge of Glory. И какво ми обясняваш за продажбите на синглите, като след всеки сингъл Кейти правеше милион ремикси и колаборации с рапъри, за да стане номер 1.
Не аз ги сравнявам, а ти... :rolleyes:

 

The One That Got Away и Not Like The Movies мога да ги сравня с You and I и без грам да ми мигне окото или да ми тежи на съвестта ще кажа, че са по- хубави и по- силни от You and I!

Teenage Dream пък е много по- силен продукт от The Edge Of Glory, а Firework от Born This Way.

California-та и Last Friday Night може да са по- лековати, но пак трепят разни диско стикове и прочие...

А за ремикси да не говорим, защото Кейти може да е правила по 1-2 за 1$ в itunes, но друга вадеше по цели албуми с ремикси и хиляди кънтри, инди и не знам си кви версии към Born This Way... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Адел не я коментираме - тя изби рибата по начин, по който никой не е правил от доста години. Но мога да ти гарантирам, че втори подобен успех тя няма да има и причината е, че тя е съвсем различен стил изпълнител. Тя е от тези, които не могат да направят фенска база и имат шанса да пуснат супер успешен продукт, който да се купува масово, но след това на никого не му пука за тях. Докато Гага е от изпълнителите, които разчитат на фенската маса и дори да не пускат достатъчно успешни продукти си имат осигурените продажби и пълни зали за концертите.
Ще го видим това. Нека не забравяме, че това й е втори успешен албум... Редактирано от Tikei
Link to comment
Сподели в други сайтове

А за ремикси да не говорим, защото Кейти може да е правила по 1-2 за 1$ в itunes, но друга вадеше по цели албуми с ремикси и хиляди кънтри, инди и не знам си кви версии към Born This Way... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Едно е да направиш индийски ремикси за индийския пазар, съвсем друго да правиш ремикси с рапъри, за да стигнеш до заветното първо място.

 

Наистина ли смяташ, че ако на Гага й пукаше за първите места щеше да пуска за сингли не толкова комерсиални песни като You and I, The edge of Glory...Или въобще да продуцира целият си албум с Фернандо Гарибей, вместо с RedOne. Нали се сещаш, че тя може да си избере която си иска друга звезда, рапър и т.н. за дует и никой няма да й откаже, ако целта е номер 1.... Но вместо това тя прави дуети с Тони Бенет, Елтън Джон и Шер, а пее на общи концерти със Стинг и Брус Спрингстийн.... Едно е да си генерична певица като Кейти, съвсем друго е да си вече легенда като Гага.

 

ПП: А бтв, дори не е нужно да споменавам за гласовите данни :1000 (29):

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

 

Легенда е това

 

 

,а не това

 

 

 

И сега се загледах колко "много" фенове са чакали тази "легенда" пред студиото на шоуто в New York...

 

Не мисля да продължавам спора, защото издребняваме, отклонихме се доста от темата и това, което имах предвид и към което изложих доста аргументи.

The Fame>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Born This Way

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото няма официална потвърдена информация, че повече сингли от Born This Way няма да се издават. Просто в момента всичко е забулено в една голяма мистерия, и това ще се изясни до Грами наградите според мен. Варианта е да крие, че готви нов клип и сингъл. Другия е предполагаемия четвърти албум, Element of Crime, за който се говори в Гага-средите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...