Jump to content



Pretty little liars / Малки сладки лъжкини


Препоръчани коментари

Да, и аз съм така. Силно се надявам финалът да обясни поне някои неща. Между другото четох в някаква сайтове, че Мона е жива и във финала на сезона ще я видим. Освен това "А" щял да отвлече лъжкините и да ги заведе в леговището си, където една от тях ще се изправи пред него лице в лице.

По-вероятно лице в маска :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Да, както стана на финала на 4-и сезон.... Апффф, дано не е тва бе.

 

Няма да го видим в лице, те си го казаха...1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-вероятно лице в маска :mf_surrender:

Да, най-вероятно ще е това. :1000 (27): Голямо разкритие ще е, като всичките им досега сигурно. :1000 (29): Те затова всички зарязват този сериал и рейтингът е такъв, всички фенове са много разочаровани, а след като и в този финал не видим нищо, другите сезони ще са пълен провал сигурно.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, най-вероятно ще е това. :1000 (27): Голямо разкритие ще е, като всичките им досега сигурно. :1000 (29): Те затова всички зарязват този сериал и рейтингът е такъв, всички фенове са много разочаровани, а след като и в този финал не видим нищо, другите сезони ще са пълен провал сигурно.

Абсолютно. Рейтингът пада главоломно надолу, трябва спешно да вкарат някви разкрития, защото не виждам как ще изкарат още два сезона, имайки предвид, че ако са като този сезон, рейтингът може и да се свлече до под 1 млн. (и дано де, за да вземат мерки и да разберат, че ни писна 5 сезона едно и също да гледаме).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да стане така- сезон 6, само един епизод, сътоящ се от изречението: "А е..."

 

...сезон 7, един епизод, края на изречението. :1000 (29):

 

То това си е същността на всички пет сезона дотук, но разтегнато в над сто епизода.

 

 

Иначе, преди време го бях спряла именно заради липстата на разкрития и постоянните нови мистерии, но напоследък нещо ми стана и повтарям сезоните, много ми е интересно и въртя по няколко епизода на ден. :1000:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На този сериал е достатъчно да се изгледа само първия епизод, полусезона и последния епизод от всеки сезон и човек всичко ще разбере и няма да е пропуснал нищо съществено. Всичко друго е пълнеж. :D Ама айде стига съм го плюл, може пък този път да ни изненадат с някое разкритие.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, ама заради загадката и мацките ми задържа интереса. Алисън и Хана много ме кефят. Спенсър и Емили особено също са уникални, а първите сезони не бяха чак така. :1000 (29):

 

Поне си следват линията на сюжета. "Дневниците на вампира" с кво започна и сега какво е, то по-точно вече не го гледам, а като се сетя в началото как стоях до четири да гледам епизоди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ако не видя нещо съществено в последния епизод направо спирам да го гледам и просто ще си пусна финала на последния епизод след още 2 години и съм сигурен,че ще съм разбрал всичко.Най-много да съм пропуснал 1 убийство на сезон :mf_surrender: Ако се замислите точно това става всеки сезон.Миналият убиха майката на Алисън,този убиха неква в един театър,а после Мона и кво стана друго... нищо.

5 години не им писна да обикалят държави и градове и да получават смси. :mf_surrender:

Да не говорим,че станаха на 30 ,а от 5 години са 12 клас :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересен спойлер за последния епизод беше пуснат в интернета от самата М.К.

Нямам търпение!!!!

Сподели го с нас! Аз викам, че го спирам, ама реших да гледам последните епизоди. :mf_surrender: Винаги зарязвам тъпи сериали, не знам защо този не мога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сподели го с нас! Аз викам, че го спирам, ама реших да гледам последните епизоди. :mf_surrender: Винаги зарязвам тъпи сериали, не знам защо този не мога.

Момичетата ще влезнат в затвора, но -А. ще ги освободи и най-вероятно ще ги отведе при тялото на Мона.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жива е 100% иначе следващият сезон трябва да се развива в затвора,а ако се появи ще ги пуснат :3fdb8960598fa63e:

Не знам защо оставиха всичко за 6-ти сезон.

Има много интересна история със Спенсър.

Ария също я очакват много промени.

Майката на Хана също е много важен герой.

А нищо не показаха в този сезон от това.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Момичетата ще влезнат в затвора, но -А. ще ги освободи и най-вероятно ще ги отведе при тялото на Мона.

 

Това звучи тъпо, да се гръмнат!

 

Ще се радвам Мона да е жива, но от друга страна искам да е мъртва заради всички, които са убедени, че не е. Искам да се наакат. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо оставиха всичко за 6-ти сезон.

Има много интересна история със Спенсър.

Ария също я очакват много промени.

Майката на Хана също е много важен герой.

А нищо не показаха в този сезон от това.

Разкажи ако знаеш нещо ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разкажи ако знаеш нещо ?

СПОЙЛЕРИ!

 

 

 

Спенсър е осиновена.

Ария като малка е била в Радли.

Майката на Хана е знаела, че Али е жива и е била червеното палто.

Бащата на Емили ще умре.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

СПОЙЛЕРИ!

Спенсър е осиновена.

Ария като малка е била в Радли.

Майката на Хана е знаела, че Али е жива и е била червеното палто.

Бащата на Емили ще умре.

 

 

Ще те унищожа лично, ако нещо от това е вярно! :bn: :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На същото място пише, че Мона е мъртва и Хана първа ще види тялото. :3fdb8960598fa63e:

 

Ся, почвам поред.

 

Първото- шок и ужас! Но чие дете е?

 

Второто- това го знаех вече и не би ме изненадало.

 

Следва- подозирахме, че не й е чиста работата на Ашли, но каква игра играе?

 

И накрая- НЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! :girl_cry2: Много харесвам Уейн, той е единственият свестен татко. Нека Питър си замине, или Том- задника. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...