Jump to content


"Femme Fatale" - Новият албум на Бритни Спиърс


Препоръчани коментари

1005209-britney-spears-617-409.jpg


В Twitter, Бритни Спиърс обяви заглавието на новият си албум и публикува обложката към него. Очаква се албума да излезе на пазара на 15 март.

Източник: WWW.BILLBOARD.COM

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Вторият сингъл от албума ще се казва "Till The World Ends" и официално излиза на 14-ти март. А ето и още един snippet от песен в албума.

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZrK4-rXza3E...feature=related

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно ли е че това ще е втория сингъл, защото не видях официална информация, никъде, а все повече хора го казват? Ето друг линк за сваляне, защото от горния не успях да сваля песента. Може и в мен да е проблема.

 

http://www.4shared.com/audio/KqZCt7oT/Till...World_Ends.html

 

А ето и още една песен, която изтече като till the world ends, но явно не е...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това момиче откакто вече не може да пее, песните й са като изпълнени от робот. Ебати изкуствения, компютъризиран глас с милиони ефекти. Това и да се насере не може да го изпее на живо...Аматьорка. И после някой ще ми я сравнява с Гага...Та те са различни вселени.
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това момиче откакто вече не може да пее, песните й са като изпълнени от робот. Ебати изкуствения, компютъризиран глас с милиони ефекти. Това и да се насере не може да го изпее на живо...Аматьорка. И после някой ще ми я сравнява с Гага...Та те са различни вселени.

Ще се абстрахирам от това, че съм голям фен на Бритни, за да не възприемеш думите ми погрешно. Съгласен съм, че Бритни няма шанс да изпее НЯКОИ от новите песни, но да твърдиш, че живите изпълнения на Гага приличат на оригиналите е смешно. Съгласен съм - на живо са, яки са, много по-добри са от плейбека на Бритни последните години, но нямат нищо общо със студийните и записи.

 

Излезе официалният трак лист в сайта на Бритни:

 

1. Till The World Ends (Produced by Dr. Luke, Max Martin and Billboard)

2. Hold It Against Me (Produced by Dr. Luke, Max Martin and Co-produced by Billboard)

3. Inside Out (Produced by Dr. Luke, Max Martin and Billboard)

4. I Wanna Go (Produced by Max Martin and Shellback)

5. How I Roll (Produced by Bloodshy, Henrik Jonback and Magnus)

6. (Drop Dead) Beautiful featuring Sabi (Produced by Benny Blanco, Ammo, JMIKE and Billboard)

7. Seal It With A Kiss (Produced by Dr. Luke, Max Martin and Dream Machine)

8. Big Fat Bass featuring will.i.am (Produced by will.i.am)

9. Trouble For Me (Produced by Fraser T Smith)

10. Trip To Your Heart (Produced by Bloodshy, Henrik Jonback and Magnus)

11. Gasoline (Produced by Dr. Luke and Benny Blanco)

12. Criminal (Produced by Max Martin and Shellback)

 

The Deluxe version of "Femme Fatale" will include four additional tracks:

 

13. Up N' Down (Produced by Max Martin, Shellback and Oligee)

14. He About To Lose Me (Produced by Rodney "Darkchild" Jerkins)

15. Selfish (Produced by Stargate, and Sandy Vee)

16. Don't Keep Me Waiting (Produced by Rodney "Darkchild" Jerkins)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албума може и да не е излязъл, но вече има първата си рецензия. Един от авторите на списанието Rolling Stone вече го е слушал, и на всичкото отгоре е решил да teets за него, ето ви и рецензията песен по песен:

Listening to new Britney LP at an undisclosed location. Having an MDMA flashback. #FrenchFilterHouseHasTakenOverTheWorld

 

Credits for "How I Roll" lists 4 names for "vocal production." #NewBritney #AutoTuneIsAGenre

 

Dr. Luke + Max Martin dropping a dubstep break on "Seal It With A Kiss." I love it when the avant-garde seeps into the mainstream. #IThink

 

These listening sessions would be better if conducted in a dark room with a disco ball and a qt of Patron. #NewBritney

 

Cher understood that vocal processing = eternal youth. #NewBritney

 

Ai yai yai - dunno what made the Britney massive think I was hating earlier. Not true. Untwist yr panties. #OKMaybeALittle #NewBritney

 

Can't review properly on just one listen - unfair.

 

BUT I will say it's got some of the most spectacular Luke & Max productions I've heard. #NewBritney

 

And I'm curious what Britney fans will think of the vocal processing, which I think is often fking brilliant but EXTREME #CyborgDiva

 

I hear you. "Criminal" sounds almost like she's addressing herself.

 

Lyric that made me laugh out loud, approvingly: "(Drop Dead) Beautiful" #AllPurposeAnthems #Britney

 

Lyric that made me laugh out louder "Big Fat Bass" #WithItOrAtIt #NotSure #Britney

 

Fave song on first pass is "How I Roll" #Britney

 

Not talking vocal effects as pitch correction or T-Pain/Kanye horny robot coos, but as kaleidoscopic phoneme collage. #Britney

 

w/bonus tracks, I counted 35 co-songwriters on new Britney record. (She isn't one of them.) #SongwriterSavingsAccountsForKidsCollegeTuition

 

Here's a teaser bite of "How I Roll" Dr. Luke posted. This is what I'm talking about: http://bit.ly/dTB27d #GirlInTheMachine #Britney

ps. накрая дори е качена част от една от новите песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Днес за първи път чух Criminal, допадна ми и като текст, и като мелодия - http://www.youtube.com/watch?v=brkYyAY8hDI&feature=feedf Четейки и отзивите ви, май ще се навия да прослушам и останалите появили се песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...