Jump to content


Проблем с Мозила


Препоръчани коментари

Здравейте! От скоро Мозилата ми стана така:

 

ee7a691b7afadecc93920dc683a36291_920x0.jpg

 

Някой може ли да ми каже как да я направя както беше преди - с лента за изписване на адреса и т.н.? Благодаря предварително!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто си избрал най неподходящия браузър.Бях свикнал с мозилата и не ми се искаше да ползвам друг браузър, но се наложи заради разни проблеми които ми създаваше и преминах на Google Chrome.Изтрий и инсталирай отново мозилата си.И не си изтегляй най новата версия, а някоя по стара.Например 3.6 е добра.В момента я имам за резерва + още 2 браузъра(Опера и ИЕ).Така няма да си без браузър, докато си решиш проблема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
Просто си избрал най неподходящия браузър.Бях свикнал с мозилата и не ми се искаше да ползвам друг браузър, но се наложи заради разни проблеми които ми създаваше и преминах на Google Chrome.Изтрий и инсталирай отново мозилата си.И не си изтегляй най новата версия, а някоя по стара.Например 3.6 е добра.В момента я имам за резерва + още 2 браузъра(Опера и ИЕ).Така няма да си без браузър, докато си решиш проблема.

Ок, благодаря ти за помощта! :)

Редактирано от Gerganafen
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...