Jump to content


Препоръчани коментари

Здравейте.

В последно време забелязвам, че в раздела за линкове в "Поп-фолк", се слагат доста песни които са "live" изпълнения, и са интересни за слушане, но самите песни може би не са нови. Така се объркват нови и стари(но изпяти на живо) песни.

 

За това предлагам , за тези изпълнения на живо, да си има отделен раздел в "Поп-фолк", за да не се месят с новите песни, излезнали на пазара, а и за улеснение на хората които си търсят музика " на живо" .

 

 

:1000 (30):

25-11.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Идеята е супер, междо другото. Ще е доста по-удобно и поне новите песни няма да минават назад, заради качени лайв изпълнения. Евалата за идеята.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Една груба статистика :

 

mp3 : 52 теми (по заглавие)

 

линк : 42 (3 - live)

онлайн : 10 (6 - live)

 

видео : 59 теми (по заглавие)

 

линк : 22 (3 - live)

онлайн : 36 (15 - live)

 

Според мен повече имаме нужда от подфорум онлайн, отколкото от live.

Ако подфорума линк : видео клипове се изчисти от онлайн и риповете от ТВ предавания, обема му ще спадне с около 50%.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една груба статистика :

 

mp3 : 52 теми (по заглавие)

 

линк : 42 (3 - live)

онлайн : 10 (6 - live)

 

видео : 59 теми (по заглавие)

 

линк : 22 (3 - live)

онлайн : 36 (15 - live)

 

Според мен повече имаме нужда от подфорум онлайн, отколкото от live.

Ако подфорума линк : видео клипове се изчисти от онлайн и риповете от ТВ предавания, обема му ще спадне с около 50%.

Оналайн раздел? Всеки може да влезне във вбокс или в ютуб и да си намери онлайн видеото, ние да не сме търсачка....

Отделен въпрос е, че наистина темите които са пуснати "Онлайн" са ненужни, но по-добре направо да се забранят, отколкото да им правим цял раздел.

25-11.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Оналайн раздел? Всеки може да влезне във вбокс или в ютуб и да си намери онлайн видеото, ние да не сме търсачка....

Отделен въпрос е, че наистина темите които са пуснати "Онлайн" са ненужни, но по-добре направо да се забранят, отколкото да им правим цял раздел.

 

:) Съгласен съм с теб, но за това ще трябва да се вземе и мнението на останалите потребители и най-вече какво ще реши администратора на форума в последствие.Ако изключиме онлайн линковете, де факто остават само 6 live изпълнения в 64 теми, което е доста малък процент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:) Съгласен съм с теб, но за това ще трябва да се вземе и мнението на останалите потребители и най-вече какво ще реши администратора на форума в последствие.Ако изключиме онлайн линковете, де факто остават само 6 live изпълнения в 64 теми, което е доста малък процент.

Няма такова нещо. Много повече са , само на първата страница има 4.

Ако използваш търсачката, напиши "живо" за изпълненията на живо , а не само live.

Отделно , има някои лайфове които не са писани като такива в заглавията.

Ето пример за последното: http://www.ramania-bg.com/index.php?showto...hl=%E6%E8%E2%EE

http://www.ramania-bg.com/index.php?showto...%B8%D0%B2%D0%BE

 

 

Като събереш темите "на живо" , " live" и песни на един изпълнител, изпълнен от друг (тоест, пак на живо) стават мноооого повече от 6 .

:)

25-11.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Посещавам много форуми и имам виждане по въпроса което искам да споделя.В Сръбските форуми има такива раздели, но са в няколко от най посещаваните форуми.Останалите имат тема за лайв изпълнения и в нея се поставят такива.В БГ форумите се практикува същото, като темата е "важна" за да не се търси.Когато обема се увеличи, може и раздел да се направи, но на този етап една тема е достатъчна. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо. Много повече са , само .......... стават мноооого повече от 6 .

:)

 

Мисля че не обърна внимание на две неща :

Първо : Не съм използвал търсачката, а направо влизах в подфорумите за mp3 и за видео и проверявах първите две страници.

Второ : В предишния си пост казах горе-долу следното "Ако махнем онлайн линковете и вземем напредвид само темите с линкове от първите две страници, темите с live изпълненията ще са 6".Ако вземеш напредвид че подфорума с mp3 има 73 страници и на всяка по 30 теми (поне при мен са толкова) това прави 2190 теми.Ако в него има 200 теми с линкве на живо, това е под 10%.Дали са много или малко всеки сам да преценява.Подфорума за видео е с 77 страници по 30 теми е равно на 2310.За сведение не съм проверявал всички теми,а само първите две страници от двата раздела по заглавие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо :Не съм използвал търсачката, а направо влизах в подфорумите за mp3 и за видео и проверявах първите две страници.

 

Мисля, че ти не обърна внимание на написаното :)

Ако използваш търсачката....

 

Както и да е , мисля че си казахме мненията, нека да видим какво мислят и другите и в крайна сметка момо да реши дали ще се прави нещо или не . :cheers:

25-11.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз подкрепям за Live раздела.

За онлайн раздел няма нужда, ама не мисля и, че трябва да се забраняват линковете. Когато има даден линк за лайв и е онлайн да се качва, а когато е за клип на нова песен да се слага в самата тема за песента, както повечето правят и сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...