Jump to content


Въпрос относно Word 2007


Препоръчани коментари

Здравейте!

 

Първият и по спешен въпрос е:

 

Искам да попитам дали някой може да ми как мога да сложа номерация на страниците в Word 2007, като искам номерацията да започва от втората страница, а не от първата, защото тя ми е титулна страница... Знам че в Word 2003 когато се вмъкваха номерата на страниците имаше отметка да не се поставя номер на първата страница! Искам да попитам дали и с тази версия мога да направя това...

 

================================================================================

 

Вторият ми въпрос:

 

Някой знае ли свестен сайт където мога да гледам Btv Comedy онлайн, защото на всички които попадна все нещо им има - един спира да излъчва в 00:00 часа, друг дори не тръгва...

Това е от мен! Весели празници на всички! И предварително благодаря на хората които могат да помогнат!

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз слагам номерат на страниците в хедър/фуутър на страницата. За да не ти се появява номер на първта страница, трябва да вмъкнеш section. Слагаш го на втората страница от insert->breaks-> continuous. След това от view->header/footer ти се показват хедъра и фуутъра и от туулбара трябва да деактивираш бутона за линк с предишния

same-as-previous-button.gif

 

Номер на страницата се въвежда от първия бутон (страничка с #). В properties можеш да си избереш от колко да почва номерацията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз слагам номерат на страниците в хедър/фуутър на страницата. За да не ти се появява номер на първта страница, трябва да вмъкнеш section. Слагаш го на втората страница от insert->breaks-> continuous. След това от view->header/footer ти се показват хедъра и фуутъра и от туулбара трябва да деактивираш бутона за линк с предишния

same-as-previous-button.gif

 

Номер на страницата се въвежда от първия бутон (страничка с #). В properties можеш да си избереш от колко да почва номерацията.

Благодаря ти!

 

Но! Нещо не ми се получават нещата... :)

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой ако може да помогне де...

 

Отваряш файла, махаш си титулната страница. Слагаш си номерацията по стандартния начин.

После даваш нов документ, пействаш си титулната страница.

Принтираш ги поотделно ;) Предаваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отваряш файла, махаш си титулната страница. Слагаш си номерацията по стандартния начин.

После даваш нов документ, пействаш си титулната страница.

Принтираш ги поотделно ;) Предаваш.

хаха! Това е и моята идея но ако не може по друг начин така ще е... :mf_surrender:

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж тези две картинки, които съм ти принтскрииннал:

 

word.jpg

 

Трябва и когато слагаш номерацията да я започнеш от 0, тоест първата/заглавна страница да ти е номер 0.

Трябва от хедър/футър полето да избереш "Different first page".

 

Резултата е това:

 

word2.jpg

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря ти Шефе!!! :1000 (30): Много ти благодаря! Точно това ми трябваше... :1000 (30): Някоя колежка да ти даде една :Vishenka_05: за помощта ;)

 

А за Алекс... тази опция я има и в 2007, за 2010 не знам... :)

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
тази става ли... ;)

1532088T.jpg

 

Лично на мен ми върши работа! Благодаря ти Коте...

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...