Jump to content


Аз бях на участие на Галена ~


Препоръчани коментари

Изживях едно наистина уникално преживяване, което няма да забравя. Дискотеката беше просто
фул, имаше адски много хора, Галена едва се разминаваше с тях. Две седмици преди участието всички места бяха заети. Получи си голям купон, в който никой не се е съмнявал. Пя над час и половина, изцяло на живо, въпреки, че по принцип пеят около час. Започна със " За последно ", която определено се радва на голям успех и завърши с " Лоша ли съм ", като остави присъстващите без думи. През цялото време всички танцуваха и се кефеха като за последен път. Освен споменатите песни изпълни : " Дяволът ме кара " , " Дозата ", " Чупката ", " Нещастница ", която беше най-поръчваната песен, също " След 12 ", " 100 пъти " .. двата дуета с Малина. Искам да кажа, че колкото и да беше плюта по форумите " Много сладко " - на тая песен хората буквално откачиха, направо не очаквах, но страшно много й се радваха и танцувахаа, определено е дискотечен хит. От песните на колежките изпълни : " Чуждите и лесните ", " Още " и " Новата ти " по УНИКАЛЕН НАЧИН, особено
" Още " (rock) .. жалко, че нямам запис : ( .. За малко да забравя, изпя специално за едно момиче, което имаше рожден ден, акапелно " Назад, назад моме Калино ". Усмивката не й слезе от лицето, ходеше от сепаре на сепаре, закачаше се с хората и обърна внимание на всички. Раздава се, както винаги - на макс, изцяло засенчи професионалната танцьорка на дискотеката. :D
Галена определено знае как се правят купони и как да накара дори и най-отчаяния човек, да забрави за проблемите и да се забавлява.

Малко преди да започне участието :

0d58057a221af737.jpg


След края на участието, заедно със своята приятелка и текстописка - Тина Денчева:

a29c207826d18e40.jpg



Редактирано от nolee
Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер Миро!!

Когато аз за пръв път видях Галена найстина много ми хареса, танцуваше прекрасно. а най-интересното беше когато и дадох една диня докато пееше. (ще потърся записа и ще го дам)

 

А рожденничката е била голяма късметлиика! :Р

Link to comment
Сподели в други сайтове

Koйто си го може, си го може, а Галя определено го може :D

Знае жената как се правят купони и винаги настроението на нейни участия е 6+.

 

 

Пожелавам и много успехи и все пълни дискотеки.

Редактирано от musical
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз бях миналата седмица 2 пъти :D Във вторник и снощи (събота)... Почвам да се пристрастявам... А Галчето вече като ме види и идва да ми каже "здрасти", ама по нейния си начин хахаха... Няма да влизам в подробности колко уникално яки купони прави! Само ще кажа, че наистина се държи адски добре с всички, особено с големите си фенове ;) Снощи например танцувахме двамата на "Лоша ли съм".. Няма нужда да казвам, че щях да се разтопя по време на песента :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Настроение в големи дози раздава Галка по участията си с много хитове, танци и усмивки.

Не се и съмнявам, че е било страхотно.

Миро, слънце мое много си хубав на снимката :Vishenka_05:


Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...