Jump to content


Относно Рейтинга...?


Препоръчани коментари

Значи може и да е написано някъде но поне аз не го откривам.Въпроса ми е постовете от стария форум няма ли начин да ми се възстановят или започваме начисто тук?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да прехвърля постовете от стария форум тук, поскането на този форум са забави главно поради тази причина - няма начин да се прехвърлят регистрациите и постовете...

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е така, понеже този форум е изцяло начисто инсталиран с нова база данни ;)

Прехвърлянето на профили, теми и т.н. е възможно но се рискува да стане голямо мазало и форума да не работи много стабилно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Използвам темата, за да попитам... Трябва ли да се напишат 50 абсурдни поста, за да станеш пълноправен член на форума наистина? Не мислите ли, че е малко крайна мярка за запазване на потребители, при положение, че вече няма сериозна конкуренция ;)

 

EDIT: Хубаво е да може авторът да може да си изтрива написаните глупости mhihi.gif

Редактирано от SyRaX
Link to comment
Сподели в други сайтове

Използвам темата, за да попитам... Трябва ли да се напишат 50 абсурдни поста, за да станеш пълноправен член на форума наистина? Не мислите ли, че е малко крайна мярка за запазване на потребители, при положение, че вече няма сериозна конкуренция ;)

 

EDIT: Хубаво е да може авторът да може да си изтрива написаните глупости mhihi.gif

Не, не трябва.

Автора има 10 минути за да изтрие глупостите си, ако не му стигат, за да осъзнае че са глупости и да ги изтрие, значи има нужда от квалифицирана помощ, ние не можем да му помогнем.

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

10 мин са ми напълно достатъчни, но май наистина имам нужда от квалифицирана помощ. Би ли ми обяснил как да си изтрия поста? :rolleyes:

Редактирано от SyRaX
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами под всеки твой пост има копченца - (Х Изтрии); (+ промени); (+ цитат) и (" отговори)

 

Ако няма знчи трябва да направиш 50 поста за да станеш пълноценен ;)

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами под всеки твой пост има копченца - (Х Изтрии); (+ промени); (+ цитат) и (" отговори)

 

Ако няма знчи трябва да направиш 50 поста за да станеш пълноценен ;)

 

 

Вече има ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

momo напиши на колко поста какво получаваш за да стане на всички ясно и да не повтарят все едно и също

 

Той го е написал вече

 

http://www.ramania-bg.com/index.php?showtopic=21

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...