Jump to content


Проблем с 4storing


Препоръчани коментари

искам да питам дали само при мен има проблем с свалянето от 4storing - всичко си върви добре и започва да сваля но на около 1 % спира и стой на едно място и само бавно намалява скоростта на сваляне и не мога да сваля нищо от там :girl_cry2:

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се коси и аз съм така,само от време на време успявам да сваля нещо и то в продължение на часове.Преди няколко дена от 15.00 до 23.00 се опитвах да сваля една мп3 от ~2мб и накрая помолих 'сакича' да ми я прати по Скайпа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При мен не е така.От 4storing i tranzit свалям и качвам най бързо.

и Според мен е така даже от @Bgshare. хора от Чужбина не могат да изтеглят според мен дай те на 4Сторинг Винаги или пробаите 4sharing.com

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 4сторинг свалям без проблеми, перфектно е за хората в чужбина :girl_witch: и доста бързо се свля, също и от Транзита :girl_in_love: въпреки, че не е за предпочитане да се качва там понеже след два дена файловете явно ги изтриват :girl_cry2:

 

Незнам къде ти е проблема, но предполагам че от доставчиците ти :wacko:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Използвам винаги 4storing обаче и на мен ми го прави тоя проблем!Почва да сваля с максимална скорост и изведнъж спира!Трябва да натиснеш наново да свалиш файла иначе нестава!А относно транзита там файловете се съхраняват 120 часа и после се изтриват,което е доста неудобно!Дано оправят проблема с 4 storing, защото и хората от чужбина използват него за сваляне на бг музика и не само!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да вчера забелязах, че временно е преустановено качването на видеофайлове в 4storing :1000 (29):но не и аудио.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повече от 15 мин.се опитавам да сваля мп3 на орк.Парламент и не става.Стигам до цифрите /кода/,въвеждам ги и изненадаааа :) нови цифри и така повече от 20 пъти и аз се отказах.

 

П.С. Същото се получи и с Deep Zone - Lesno Se Vuzbujdam,но пробвах само 3 пъти и се отказах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повече от 15 мин.се опитавам да сваля мп3 на орк.Парламент и не става.Стигам до цифрите /кода/,въвеждам ги и изненадаааа :) нови цифри и така повече от 20 пъти и аз се отказах.

 

П.С. Същото се получи и с Deep Zone - Lesno Se Vuzbujdam,но пробвах само 3 пъти и се отказах.

 

Аз сега го свалям, забило ми е някъде на 55% и свалям със 4,58КБ :1000 (29):

Голем зор, ей хахаха, Митко аз после ще дам линк от бгшеър ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно има проблем в нета като цяло, преди малко от скайпа свалях черно-бяла снимка 908 кб за около 4 минути.А и в един друг форум страниците се отваряха много бавно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И при мен има проблем от известно време с 4сторинга, нищо не мога да изтегля като хората. |-( От транзита и бгшер ми е супер бързо.

 

при мен от дата си тегли супер бързо незнам какво става!

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък немам проблем със свалянето но въобще не ми дава да качвам

 

Да и на мен, въобще не мога нищо да кача, като пробвам и само зацепва и нищо не се качва :spam_light_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно проблема е в доставчиците ви.При мен се отваря и качвам и свалям много бързо.Една песен от 3-8 мб я качвам или свалям за 2-6 секунди.Когато нямам проблем с нета де.Снощи имаше авария и беше със стойности на БТК.Като мерна скоростта със спийдтест ми дава сваляняне 25000-29000кбс и качване 23000-26000кбс. със София.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като ми се наложи да си дам основния хард за да се опитат да спасят нещо от него /в което се съмнявам/ си взех нов хард и си инсталирах Windows-а.Сега вече нямам никакви проблеми с 4сторинг.Така че не е лошо който има проблеми с 4сторинг,да си направи една профилактична преинсталация на Windows-а,може и да се оправи проблема :)

 

П.С. Харда се прецака при опит да си сменя Windows-а от ghost-а.Дали ghost-а не беше в ред, или пък за това че компа угасна точно в това време,или пък заради нещо друго /нещо което се е промъкнало/,нямам си и най-малка представа,само гадая.Факт е че 250гб "отидоха на кино" :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

сега свалях песента на Гергана и нямаше проблеми 1000%20(1).gif не знам какво ставаше преди!

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...