Jump to content



ЦСКА - Левски


Препоръчани коментари

  • Отговори 88
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Е немога да повярвам просто :o Как Левски паднаха от ЦСКА :o Ужас просто ! Това е ебати позора.Не съм го очаквал ама изобщо :mellow:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е немога да повярвам просто :o Как Левски паднаха от ЦСКА :o Ужас просто ! Това е ебати позора.Не съм го очаквал ама изобщо :mellow:

Само ще те помоля думички от типа е*ати да слагаш звездичка, или да не ги употребяваш :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А аз ще те помоля да повярваш ,че леФски са много зле в момента и ,че могат да загубят точки от почти всеки отбор в България,а сега даже в събота може да не вземат нищо от Славия .

 

Кой сега е номер 1 ? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

абе може да сме дупки ,но сме 13(10) точки пред вас B)

 

 

:D Кога стахте цигани, кога ви почерняха задниците ... о, грешка, вие от Мукаси направихте "бял човек" явно още не са ви толкова черни, извинявам се :D

 

П.П. Без лоши чувства ;) аз лично се надявам да гледаме по-хубави мачове помежду ни или поне такива, каквито бяха в миналото. И футбулистите бяха нахъсани, и мача имаше заряд, сега освен да се плюем по стадиони, форуми и разни, друго нищо не правим. Успех Ви желая!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз като виден левскар няма оплювам ЦСКА,както някои оплюха Левски.Общо взето футбола в България не отива на добре,още повече с фиаското на националите и предвид клубното ниво на Българските отбори.Видя се и във вечното дерби(което е стара тема,разбира се )че нищо не става от "най-титулуваните" ни отбори.Предвид парите,които са наляти в ЦСКА,с всичките тия нови попълнения,картинката трябва да ни е ясна.Но се вижда,че и двата отбора въобще не си дават зор и като че ли още с излизането знаят какъв ще е изхода.Защо ли?

ПП:Искам само да попитам:Трябва ли Пената да остане тренер на национала ? :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

добре прави сте ,че двата отбора не играят футбола който искаме ,ни помня как миналата година когато ни победихте с 1:0 беше може би най грозния мач между ЦСКА и левски ,но това никой нищо не каза за грозен футбол и слаби отбора ,ама виждаш ли сега щом ЦСКА е победил всичко е зле и всичко е грозно .Да няма спор футбола в БЪлгария е много слаб ,но той е слаб от доста година и ми е смешно как точно сега всичко почнаха да говорят за това

Link to comment
Сподели в други сайтове

добре прави сте ,че двата отбора не играят футбола който искаме ,ни помня как миналата година когато ни победихте с 1:0 беше може би най грозния мач между ЦСКА и левски ,но това никой нищо не каза за грозен футбол и слаби отбора ,ама виждаш ли сега щом ЦСКА е победил всичко е зле и всичко е грозно .Да няма спор футбола в БЪлгария е много слаб ,но той е слаб от доста година и ми е смешно как точно сега всичко почнаха да говорят за това

Еми виж сега,нормално е всеки да подкрепя любимия отбор,но мисля че в последните години,който и отбор да спечели,едно е сигурно-не печели футбола.Може би истинските мачове в родното първенство се броят на пръстите на двете ръце.Респективно това се отразява и на изявите на българските отбори в евротунирите,като изключим последните две години,като не визирам само Левски,а ЦСКА,Литекс и Локо СФ да речем :) Ама тая година си видяхме каде ни е нивото,за това може да си правим сами изводите.Виж Румънците.Бяха и в Шампионската Лига,класираха се за Еврото,друго е все си мисля :)

Редактирано от Ti6aneca
Link to comment
Сподели в други сайтове

добре прави сте ,че двата отбора не играят футбола който искаме ,ни помня как миналата година когато ни победихте с 1:0 беше може би най грозния мач между ЦСКА и левски ,но това никой нищо не каза за грозен футбол и слаби отбора ,ама виждаш ли сега щом ЦСКА е победил всичко е зле и всичко е грозно .Да няма спор футбола в БЪлгария е много слаб ,но той е слаб от доста година и ми е смешно как точно сега всичко почнаха да говорят за това

 

МИналата година пак беше същата клизма чак до сливиците. Аз не говоря за мачовете преди година-2! ;) Както и да е, спирам, понеже темата може да премине във вечен спор без победител :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

МИналата година пак беше същата клизма чак до сливиците. Аз не говоря за мачовете преди година-2! ;) Както и да е, спирам, понеже темата може да премине във вечен спор без победител :)

Само като видиш заглавието трябва ти стане ясно :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само като видиш заглавието трябва ти стане ясно :P

 

 

Това е нищо, скоро очаквай включване от един виден форумен запалянко :slapin: :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е нищо, скоро очаквай включване от един виден форумен запалянко :slapin: :1000 (29):

Май ще трябва да разцепим тая тема две други - Едната за Левски другата за ЦСКА.Мисля,че така ще е най-справедливо :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двата отбора са трагедия, но пролетта на Армията се надявам да ви оправим едно хубаво за 60 годишнината !!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много трудно с тези футболисти ,с тази база и с тази организация някой отбор от България може да покаже нещо повече от останалите и да заиграе среден европейски футбол.

Докато не се оправят базите ,докатоне се налеят наистина сериозни суми няма да имаме добър футбол ,а и какъвто е да е спорт .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много трудно с тези футболисти ,с тази база и с тази организация някой отбор от България може да покаже нещо повече от останалите и да заиграе среден европейски футбол.

Докато не се оправят базите ,докатоне се налеят наистина сериозни суми няма да имаме добър футбол ,а и какъвто е да е спорт .

 

Това не е точно така. Имаме прилични волейболисти, във футбола се наливат два пъти повече пари отколкото във волейбола! Няма да имаме добър футбол не защото няма пари, нямаме футбол, защото им дават прекалено много пари и двата ни водещи отбора предпочитат да пробват чалга баровете и да не си дават зор да ходят в чужбина. Просто манталитета ни е такъв, в интерес на истината никога и не сме имали добър футбол, няма какво да се залъгваме, че сме най-великите ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не е точно така. Имаме прилични волейболисти, във футбола се наливат два пъти повече пари отколкото във волейбола! Няма да имаме добър футбол не защото няма пари, нямаме футбол, защото им дават прекалено много пари и двата ни водещи отбора предпочитат да пробват чалга баровете и да не си дават зор да ходят в чужбина. Просто манталитета ни е такъв, в интерес на истината никога и не сме имали добър футбол, няма какво да се залъгваме, че сме най-великите ;)

А баш!Мисля,че ако им орежат парите и видят,че с тичане тр'я си ги заработят,друго ще да е :P А и аз не помня кога един БГ отбор е играл добър европейски футбол.Поправете ме ако греша :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...