Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

гледал съм гиииии

Ми включи се и ти с някой там де,ако се сещаш

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ами ще пускам линк... но не мога все още да влизам в раздел "Линкове"... така че, питам дали някой от модовете ще могат да преместят темата в "Links" като направя тема в "Поп-Фолк"..Дано ме разбра :lol:
:D Разбрах те :huh:
И къде са всички :unsure:
На разходка бях :rolleyes:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това на някой да мусе е появявало http://www.prikachi.com/files/59801k.jpg

 

 

не ми е излизало , но днес колкото пъти реша да влизам във форума все се логвах :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

E тотова ясно, на мен още отначало ми беше така :unsure:

 

как от начало бе , до сега от както съм регистрирана не ми е било така ,днес забелязах че при всяко влизане трябва да влизам с парола и т.н :unsure:

Link to comment
Сподели в други сайтове

как от начало бе , до сега от както съм регистрирана не ми е било така ,днес забелязах че при всяко влизане трябва да влизам с парола и т.н :unsure:

На мен пък винаги ми иска :blink:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бивам :rolleyes: При теб как мина даскалото :unsure:

 

 

Зле :( Правих контролно по Алгебра.Изложих се яко :mellow: И да се прибирам и паднах пред блока.Така си натъртих задните части .Абе въобще днес не ми беше ден :) А при теб как мина?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зле :( Правих контролно по Алгебра.Изложих се яко :mellow: И да се прибирам и паднах пред блока.Така си натъртих задните части .Абе въобще днес не ми беше ден :) А при теб как мина?

Aлгебрата ми беше любима, обаче мразих Геометрията :huh: И аз съм спаната :lol: случва се по-някога....Ами на разходка бях, купих си пуловерче от Теранова :rolleyes: и се прибрах и така :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aлгебрата ми беше любима, обаче мразих Геометрията :huh: И аз съм спаната :lol: случва се по-някога....Ами на разходка бях, купих си пуловерче от Теранова :rolleyes: и се прибрах и така :rolleyes:

 

 

Работиш ли?

Еми по принцип Математиката като изцяло ми върви ама незнам днес ко ми стана ......

Link to comment
Сподели в други сайтове

Работиш ли?

Еми по принцип Математиката като изцяло ми върви ама незнам днес ко ми стана ......

Aми сега съм в почивка :unsure:

 

Споко ще се оправиш, като удариш 3-4 шестици :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ехе дай боже по-принцип съм отличничка.СЕГА ТАЗ ГОДИНА НЕЗНАМ.аМА ТРЯБВА Д АХВАНА УСПЕХ НАД 5 И 50 :)

Днес в тетевен времето беше много приятно,а във варна?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ехе дай боже по-принцип съм отличничка.СЕГА ТАЗ ГОДИНА НЕЗНАМ.аМА ТРЯБВА Д АХВАНА УСПЕХ НАД 5 И 50 :)

Днес в тетевен времето беше много приятно,а във варна?

Супер беше обрисахме морската градина и центъра :D :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...