Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

Ставам да гледам Пълня промяна,ако не ме домързи ще пусна лаптопа и ще ви пиша по време на рекламите :cradle:После всички да сте ми на лице тук,че ще ми трябвате :mf_surrender:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

После всички да сте ми на лице тук,че ще ми трябвате :mf_surrender:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

айде да гледаме Пълна Промянанямам време да се занимавам с лапета като Валентина :D
Незнам кой е Лапе в тоя случай Владимире <_<
После всички да сте ми на лице тук,че ще ми трябвате :mf_surrender:
Да се надяваме да не ме дигнат пак от компа, ще съм тук :rolleyes:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ай моля ти се д аправиш всичко обаче в една тема,а не в цял раздел,щото няма такъв голям интерес към него

okей... тъкмо ше ви ги накачуля както са с файловете, който иска да ги разглежда :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето ме мен :P

Малеее,а къв е тоя подпис,тва не е ли подписа на Котката :huh:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мене най-много ми хареса вчерашната как я бяха направили :bigemo_harabe_net-129:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мене най-много ми хареса вчерашната как я бяха направили :bigemo_harabe_net-129:
Май не е я видях нея, ама утре ще дават и двете участнички така, че ще я видя :rolleyes:
Ми не мога да зацепя <_< Щот явно ми е объркан профила,така ми пишеше в профила :blink:
Мира е родена тогава :lol:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Май не е я видях нея, ама утре ще дават и двете участнички така, че ще я видя :rolleyes:Мира е родена тогава :lol:

Мира е родена на 06.02 .1977 :oops:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ех аз ако отида в тая пълна промяна ше стана баси якия,хората ше падат по улицата като ме видят.

Абе те и сега падат ама тогава ше е различнуууууууууууууууууу

2935ssssssso.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ех аз ако отида в тая пълна промяна ше стана баси якия,хората ше падат по улицата като ме видят.

Абе те и сега падат ама тогава ше е различуууууууууууууууууу

Аз се чудя що все спъвам :huh: и падам, то щото си ми все пред очите :blink:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...