Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

или вярно е така или ти тенденциозно си ги подбирала да са на една дата!!!

 

Ама като знам какво представлява Кюто - то е виновно, то е най-бъгващата се програма след Office пакета де!!!

Кютио ми винаги дрънка 48 4аса преди да е дошъл Рд-то на някой,сега установих че всички тези хора трябва да бъдат рожденници на 01.01,защото просто не са си попълнили данните за Рд в профила си :)

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Кютио ми винаги дрънка 48 4аса преди да е дошъл Рд-то на някой,сега установих че всички тези хора трябва да бъдат рожденници на 01.01,защото просто не са си попълнили данните за Рд в профила си :)

Как не ги изсрам да не си напишат рожденната дата Индианци :laughing: :tickle:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кютио ми винаги дрънка 48 4аса преди да е дошъл Рд-то на някой,сега установих че всички тези хора трябва да бъдат рожденници на 01.01,защото просто не са си попълнили данните за Рд в профила си :)

ето каква била причината, а моето Кю пък не ми дава кой кога има РД - що така - трябва да си играя в настройките ли ...

 

:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

ето каква била причината, а моето Кю пък не ми дава кой кога има РД - що така - трябва да си играя в настройките ли ...

 

:)

Ми аз никоа не съм настройвала нищо,ама винаги са ми излизали тортите за РД :)

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

ти искаш да ме лишиш от изконното ми право да изнеса реч, когато си получавам наградата?! Не те е срам ...

ааааааа на теб не ти пречи да ни изнесеш една реч :derisive:

Link to comment
Сподели в други сайтове

е щом така мислиш, ще продължавам да пея ( както пееше Данчето Христова ), само че аз ще продължавам да обучавам младежта!!!

 

Е мен какво ми пречи дори и да няма награждаване, аз ще си изнеса речта и това си е!!!

изчакай моля те още някой ден.. докато се изнеса

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама като знам какво представлява Кюто - то е виновно, то е най-бъгващата се програма след Office пакета де!!!
и аз бях до известно време само с кю и ме побърка до н-та степен, изтрих го и сега ми кротна главата...
ето каква била причината, а моето Кю пък не ми дава кой кога има РД - що така - трябва да си играя в настройките ли ... :)
аз те съветвам да го разкараш и да ти се свършат мъките...
Link to comment
Сподели в други сайтове

изчакай моля те още някой ден.. докато се изнеса

къде ще се изнасяш???

 

А и какво лошо има в това да изнеса една кратка реч от има-няма 2-3 страници?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

винаги съм мразила тая тъпотия

къде ще се изнасяш??? А и какво лошо има в това да изнеса една кратка реч от има-няма 2-3 страници?!
да учА.. СЕСИЯ ИДВА
Link to comment
Сподели в други сайтове

и при мен идва сесия,ама викам след НОВА ГОДИНА да седна да чета :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ви напускам,беше ми приятно.Лека и спокойна нощ на всички.С тези които не се засечем-Весело посрещане на Новата година :)

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

ооо да, сесията ... лошо нещо ...

е защо, сесията тря да е като беседа, приятна и за двамата събеседници :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ви напускам,беше ми приятно.Лека и спокойна нощ на всички.С тези които не се засечем-Весело посрещане на Новата година :)

и на мен така!!!

 

Весело посрещане и на теб :) :) :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

и при мен идва сесия,ама викам след НОВА ГОДИНА да седна да чета :)

е то така де.. след 4-5 треа почна... и на 10-ти само супер много късмет ще ми е нужен

Link to comment
Сподели в други сайтове

и на мен така!!!

 

Весело посрещане и на теб :) :) :)

Благодаря ти Холи,до скоро :)

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

е то така де.. след 4-5 треа почна... и на 10-ти само супер много късмет ще ми е нужен

ще стискаме палците...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...