Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

в алкохол да...

Абе защо никога не използваш иконки в постовете си,така като не издаваш никви емоции нямам идея дали се караш,дали се хилиш и кво правиш изобщо :unsure:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе защо никога не използваш иконки в постовете си,така като не издаваш никви емоции нямам идея дали се караш,дали се хилиш и кво правиш изобщо :unsure:

е ся хората винаги ме разбират когато съм сериозна и когато съм лигла :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

толкова рано

:unsure:

вИЖ КАК ТИ ОТИВАТ ИКОНКИТЕ :laughing:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

искам ретро хит искам ретро хит искам ретро хит :read:

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

:unsure: май ще си остана с искането а

Може да ти излезе късмета от баницата,не се знае :laughing:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе кво става с бати Краси,не е влизал от 19.12 :unsure:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ех че ме зарадва с таз стара песничка...и ме върна в добрите стари времена,когато един човек ме караше да я слушам,а не разбирах защо...ах,че съм глупава :blink: :wacko:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе кво става с бати Краси,не е влизал от 19.12 :unsure:

Не го знам и в скайп не отговаря , преди няколко дена му писах викам може да се крие ама не никакъв отговор :huh: Да не е заминал на почивка тоя човек :blink:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз искам ретро хит :1000 (29):

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много па искате вече :laughing:

А ти ходиш ли на работа въобще? :slapin:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...