Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Добро утро...днес трябва да пътувам,а така не искааааааааааам :girl_cry2:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как сте всички днес...

 

Да ви питам.. около колко градуса е през деня в този период на годината (именно в София)... щото планирам да идвам при вас в края на 2008.

Редактирано от danzel54
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как сте всички днес...

 

Да ви питам.. около колко градуса е през деня в този период на годината (именно в София)... щото планирам да идвам при вас в края на 2008.

Ами днес в цялата страна температурите са минусови :huh: Така, че си направи сметката :unsure: най-добре ела лятото :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами днес в цялата страна температурите са минусови :huh: Така, че си направи сметката :unsure: най-добре ела лятото :D

 

Ами и аз искам в лято 09... но тогава ще са ми започнали курсовете в университета, така че...

Няма лошо да видя как е в Европа в зимата. Тук пък не е по-студено от 10 градуса през деня в зима... а не пада под 2-3 градуса в сутринта. Тук е лято през цялата година почти... и малко ми омръзна от жега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами и аз искам в лято 09... но тогава ще са ми започнали курсовете в университета, така че...

Няма лошо да видя как е в Европа в зимата. Тук пък не е по-студено от 10 градуса през деня в зима... а не пада под 2-3 градуса в сутринта. Тук е лято през цялата година почти... и малко ми омръзна от жега.

Aми ела да по мръзнеш малко тук :D аз ще отида в Австралия на твое място :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съвсем скоро очаквайте снимки от мен в фотогалерията на форумците с новите ми очила... трябва да пристигнат в Понеделник. Поръчах ги от нета.... нямам търпение, толкова ми харесват, че... няма накъде без тях
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...