Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

А ти продължаваш да ми се криеш :unsure:

Не съм в кю-то,заклевам ти се в Марк.Нямаше ме досега,ама немога да спя,че Радо ми хърка :angry:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно :) остави го празниците да го видя :)

 

Ъхъ,ако искаш у вас да ти го пратя,тва неговото напиване ми идва в повече.Легнал е сега на диагонал по цялото легло,хърка,и аз къде да легна :blink:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ееее, кажи ми сега че нема па къде да легнеш :)

То зя лагане има,и стаи,и легла,ама Мира спи под климатика,а тука е пусната печката-то остава сега и в някоя студена стая да ходя,зараи нечие пиянство <_<

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На твое място бих си сипал една голема водка :))

 

Помниш ли едно време кречеталото преди да стане с тва име, имаше такава тема/? Как се казваше? :)

"Реалността е илюзия причинена от липсата на алкохол"

Зигмунд Фройд

 

1.gif2.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

На твое място бих си сипал една голема водка :))

 

Помниш ли едно време кречеталото преди да стане с тва име, имаше такава тема/? Как се казваше? :)

Конкуренция на Лафеджийницата не беше ли?

И какъв е тоя подпис бе? :blink:

И какви водки,мене такъв махмурлук ме гони цял ден днес,че не искам да чувам за никакъв алкохол :(

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дааа, бе, верно беше Конкуренция, а подписа ми е от месеци такъв, ма не си го виждала. Легам Тони, че па мен ме чакат водки днес и утре :))))

"Реалността е илюзия причинена от липсата на алкохол"

Зигмунд Фройд

 

1.gif2.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дааа, бе, верно беше Конкуренция, а подписа ми е от месеци такъв, ма не си го виждала. Легам Тони, че па мен ме чакат водки днес и утре :))))

Лягай,Васко и полека с водките,наблягай повече на каките ;) :lol:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...