Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Леле утре ще се ставам рано:(Трябва да ходя да купувам риба за никулден и подарък на тате нали е именяк :)

Редактирано от sladurana_66
Link to comment
Сподели в други сайтове

Болна съъъъъъъъъъъъъъъъъъм :girl_cry2:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле утре ще се ставам рано:(Трябва да ходя да купувам риба за никулден и подарък на тате нали е именяк :)
Еми супер, каква рибка ще купуваш :rolleyes:
Болна съъъъъъъъъъъъъъъъъъм :girl_cry2:
:huh: От какво :(
Link to comment
Сподели в други сайтове

Незнам от какво,тече ми носа,гърлото ми е пресъхнало,боли ме глава,лошо ми е :wacko:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми супер, каква рибка ще купуваш :rolleyes: :huh: От какво :(

 

 

Ми незнам.Сигурно шаран или толстолоп.Като гледах по телевизитяа цените бяха ЕВРОПЕЙСКИ :D Аз направо бях изненадана.

Редактирано от sladurana_66
Link to comment
Сподели в други сайтове

Незнам от какво,тече ми носа,гърлото ми е пресъхнало,боли ме глава,лошо ми е :wacko:
Леле яко си се разболяла!И аз бях така минала седмица пих един Тайлол хот и трахизан и ми мина:)
пак ли ай стига де
Какво нормално е през зимния сезон :mellow: Редактирано от sladurana_66
Link to comment
Сподели в други сайтове

пак ли ай стига де

След оная пиянска нощ,сутринта съм заспала на отворена врата на терасата :ac:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей хора от известно време насам ме мъчи един въпрос,свързан със записването на клипове във VOB формат.Като ги записвам,после на телевизора ми излизат на някакви черти :( някой има ли представа защо става така????

Link to comment
Сподели в други сайтове

:o Леле и как няма да си болна сега :unsure: И нещо вземаш ли за настинката :huh:

Фервекс,Стрепсилс,Нурофен Стоп Колд,Упсарин,Аналгин,Витамин Ц

 

Стига ли толкова? :ad:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми незнам.Сигурно шаран или толстолоп.Като гледах по телевизитяа цените бяха ЕВРОПЕЙСКИ :D Аз направо бях изненадана.
:o И какви бяха я сподели :huh:
Фервекс,Стрепсилс,Нурофен Стоп Колд,Упсарин,Аналгин,Витамин ЦСтига ли толкова? :ad:
:blink: тея всичките ли бе :huh:
Link to comment
Сподели в други сайтове

ама на терасата ли си спала,малийййй

Да бе на терасата,на леглото си спах,ама бях отворила да се прветри преди да заспя и така съм заспала без да затворя :bi:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе на терасата,на леглото си спах,ама бях отворила да се прветри преди да заспя и така съм заспала без да затворя :bi:

е много хубаво ма мелисоооооо

що не си пусна и климатика да ти духа като за лятно време ма ?

2935ssssssso.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

шАРАН-7ЛВтолстолоп-3ЛВ :blink: мИНАЛАТА ГОДИНА БЯХА пак скъпички,ама не чак толкова
:unsure: аха, за шарана съм съгласна, ама толстолопа не е чак толкоз скъп, като че ли :rolleyes:
Link to comment
Сподели в други сайтове

:unsure: аха, за шарана съм съгласна, ама толстолопа не е чак толкоз скъп, като че ли :rolleyes: :lol: Щото е забравила :D

ти откъде знаеш че е забравила

да не си била и ти там ?

2935ssssssso.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе на терасата,на леглото си спах,ама бях отворила да се прветри преди да заспя и така съм заспала без да затворя :bi:

 

ся ша накараш Радо да та разтрива с ракия кат не та топли на време ;)

596683.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

ся ша накараш Радо да та разтрива с ракия кат не та топли на време ;)
Ще разтрива, че и пръстите му чак ще плющят :D

 

 

Потребителите ни са написали общо 6 368 коментара.....Имаме 297 реални регистрирани потребители (активни)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...