Jump to content


Препоръчани коментари

Здравейте, имам въпрос към модераторите. Има ли проблем, че пускам мирръри на линковете, които се пускат във форума??? Знам , че се получава един вид реклама на миррър сайта, но е изключително удобно. Моля, модераторите да ми кажат ако има някакъв проблем...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Старай се да не се нарушава т.5 от правилата на форума: "5. Категорично се забранява реклама на други форуми и IRC канали по какъвто и да е начин. Рекламата на други сайтове се толерира по преценка на модераторите." !!!
2935ssssssso.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
Старай се да не се нарушава т.5 от правилата на форума: "5. Категорично се забранява реклама на други форуми и IRC канали по какъвто и да е начин. Рекламата на други сайтове се толерира по преценка на модераторите." !!!

Идеята на моя пост беше да разбера вашата преценка, за да си нямам проблеми после.

Редактирано от TUISTERa
Link to comment
Сподели в други сайтове

Moжеш да даваш преки линкове, без да се налага на потребителя да обиколи целия сайт за да стигне до линка. Също така използвай функцията "вмъкни линк".

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...