Jump to content


Промени в размерите на аватарите


Препоръчани коментари

Понеже доста малко от потребителите си правят труда да четат, та какво остава да спазват правилата на форума, публикувам последните промени тук:

 

Промени в сила от 01.11.2008г. 

Нов размер за използвани аватари - 150х150 пиксела /до сега размера беше 100х100/.
Забраняват се аватари с разширение .gif и .png.
Големината в килобайти остава същата ~140kb сборна големина на аватар и подпис.

 

Оставям темата отворена за да можете да коментирате промените.

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз и 500к да го направя пак няма да ви е достатъчно, защото нямате желание да си правите аватарите малки, не за друго. 140к са напълно достатъчно за снимка с размер 150х150 пиксела за аватар + 400х300 пиксела за подпис да речем. Аз ако ви разреша като формат сигурно и tif-ове ще почнете да слагате по 50 мегабайта, дано съвсем да не могат да се отварят темите от хора с БТК или още по-лошо, с някой местен доставчик в малък град.

85% от потребителите влизат в рамките на 140-те килобайта, но има едни 15% "бунтари", на които това ограничение им оронва авторитета - те не могат да изкажат себе си в някакви си 140 килобайта. Лошо за тях, защото шаренията и бавното зареждане на големите теми дразни всички.

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не мога да си обновя подписа?

Слагам си пак 3 иконки 100х100 и ми изписва, че подписът ми е прекалено дълъг(а той е същият като настоящия)?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забраняват се аватари с разширение .gif и .png.

 

bullshit!! От къде на къде png се забранява - само jpg се позволява? - знаеш ли колко зле ще е качеството на аватарите?! Страх те е един аватар с png ще е много кб?! Естествено че могат да се намаляват png формат - толкова колкото jpg ...

 

И предлагам да не забраняваш gif формата - може да използват движещи аватари, НО да са 100на100 и не по големи. Да има лимит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе предлагам да живея във форума и да съм пъдар на всички дечица, които искат да им мърдат аватарите, как не се сетих. Лошо качество казваш, друго си е да наблъскаш в картинка 150х150 якото качество, все едно някой ще го забележи :D

Настоящите аватари остават, няма да ги трия, който държи ма мърдащ аватар да си остане със сегашния.

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе предлагам да живея във форума и да съм пъдар на всички дечица, които искат да им мърдат аватарите, как не се сетих. Лошо качество казваш, друго си е да наблъскаш в картинка 150х150 якото качество, все едно някой ще го забележи :D

Настоящите аватари остават, няма да ги трия, който държи ма мърдащ аватар да си остане със сегашния.

Не знам защо изобщо им се връзваш.Такива са правилата и всеки когато се регистрира слага отметка, че е съгласен с тях.На когото не му харесва не се регистрира.Правилата са за всички, а без правила не може.:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

160/200х200 повече ми допадаше. Редактирано от Ив
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...