Jump to content


Ха, честит раздел


Препоръчани коментари

Гледам, гледам и чак сега го видех 1000%20(30).gif Айй честито. Обещавам тая събота и неделя като иам малко повече време да направя няколко интересни теми да видим как ше тръгне 1000%20(24).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Давам й една седмица! (:

А аз се надявам като мине едната ти седмица да не посещаваш тоя раздел :whistling: Няма да има нужда от спам

 

кво се пише тука

 

Ми всички интересни теми и дискусии за такива неща. С една дума - история, цивилизации, извънземни, мистерии, загадки, паранормално,...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми всички интересни теми и дискусии за такива неща. С една дума - история, цивилизации, извънземни, мистерии, загадки, паранормално,...

 

 

а за фолк? :1000 (20):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А аз се надявам като мине едната ти седмица да не посещаваш тоя раздел :whistling: Няма да има нужда от спам

 

Ще посещавам каквото и когато си искам - къде в правилата пише - след 1 седмица ВОГ да не посещава раздела!! Ха, чакай то още няма правила :whistling: :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

а за фолк? :1000 (20):

Естествено, че не :mf_surrender: :feminist_en:

 

Ще посещавам каквото и когато си искам - къде в правилата пише - след 1 седмица ВОГ да не посещава раздела!! Ха, чакай то още няма правила :whistling: :whistling:

 

Не казвам, че нямаш право да го посещаваш. Просто казвам, че спам и флууд не са позволени тук и се надявам да се получават хубави и интелигентни дискусии. Теми и мат'риали има бол. Имаме и правила вече :whistling: 1000%20(30).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че не :mf_surrender: :feminist_en:

Не казвам, че нямаш право да го посещаваш. Просто казвам, че спам и флууд не са позволени тук и се надявам да се получават хубави и интелигентни дискусии. Теми и мат'риали има бол. Имаме и правила вече :whistling: 1000%20(30).gif

 

Дууре, да ви видя до къде ще стигнете с тези "полезни за живота" дискусии (:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че не :mf_surrender: :feminist_en:

 

 

 

Не казвам, че нямаш право да го посещаваш. Просто казвам, че спам и флууд не са позволени тук и се надявам да се получават хубави и интелигентни дискусии. Теми и мат'риали има бол. Имаме и правила вече :whistling: 1000%20(30).gif

 

ай дай нещо де,искам за динозаври...май миналата година видях един в подбалкана

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не разбирам като не ви е интересно какво правите тук. Мисля, че няма смисъл от плоски шеги и изказвания. Или сте толкова ограничени, че само фолка или по-точно поп-фолка ви е интересен. Ако наистина е така, това е много жалко за вас. Аз бях против създаването на раздела именно заради това отношение. Но след като той вече е факт, мисля, че наистина може да станат интересни теми за по-любознателните и за които баба глория не е целият свят.

 

Поздрави и адмирации към The Black Dragon, в момента съм много зает и нямам време за нищо, но ако ми остане и малко свободно време ще имаш подкрепа и от мен, за да не си пишеш сам в раздела.

 

П.П.

Дууре, да ви видя до къде ще стигнете с тези "полезни за живота" дискусии (:

 

Със сигурност вече е много повече отколкото твоята пародия с конкурса за красота на форума и цялото Ви женско царство:lol: Нищо лично :1000 (30):

Редактирано от Пепинко
Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност вече е много повече отколкото твоята пародия с конкурса за красота на форума и цялото Ви женско царство:lol: Нищо лично :1000 (30):

 

Дуууре веее разбрахме вече че този раздел е за умни и грозни личности - айде направете си вие конкурс - "читанката на форума " (:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми харесва раздела! Има само едно нещо което ме дразни! Една Кукла /буквално/ - Vogue! :feminist_en: Иначе раздела си е супер! Браво и успех! 1000%20(30).gif

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, модче wannabe! (:

 

И аз се радвам че се радваш кукличке! Само си мисля дали разбираш защо те наричам така :)

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз се радвам че се радваш кукличке! Само си мисля дали разбираш защо те наричам така :)

 

Не знам от къде ги вадиш тез разсъждения - по добре си ги заври отзад щот и без тва от там са излязли (:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам от къде ги вадиш тез разсъждения - по добре си ги заври отзад щот и без тва от там са излязли (:

 

Все единия трябва да спре! Няма да падна до твоето ниво!

Още веднъж благодаря на "Дракон-а" за раздела! 1000%20(30).gif

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли да даде нещо за адронния колайдър! Мислех да пусна тема но не искам да копирам неща от нета...

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...