Jump to content



Препоръчани коментари

Предлагам, да си направим под-раздел в Раздел Поп-фолк, където да се събират всички Поп-Фолк Албуми :whistling:

Надявам се Молбата ми да бъде Уважена :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 41
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

В стария форум имаше такъв раздел, но всички мрънкахте да няма, защото било много разхвърляно.. Сега пак искате раздели.

 

:feminist_en: Никога не съм мрънкала :wacko: май бях мрънкала точно обратното, ама на мен кой ли ми обръща внимание :o И защо да е разхвърляно, като им е било Разхвърляно да са си го подредили, ам така де :1000 (24): не съм ли права, айде и другите да си дадат мнението по темата :mf_surrender:

Редактирано от valennceto
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички мрънкахте, много раздели имало, мого било разхвърляно и т.н.

За това в този няма раздели, всичко е на едно място, използвайте търсачката.

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички мрънкахте, много раздели имало, мого било разхвърляно и т.н.

За това в този няма раздели, всичко е на едно място, използвайте търсачката.

търсачката не намира :girl_cry2: вчера пет пъти се пробвах, и не съм Мрънкала аз стига си писал в множествено число :wacko: :baaasmiley:

Редактирано от valennceto
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина е много добра идея. Подраздел Албуми, там влиза всичко, което е излязло като официален албум или компилация. 1000%20(30).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така да започна първо с това, че според мен мястото на тая тема е в админския.

Търсачката наистина работи когато си иска.

Ноември миналата година Тони пуска тема с питане за разделите във форум попфолк и няколко души отговориха, но така и не се реши кое къде да бъде.

И на мен ми харесва всичко да е подредено и като потърсиш нещо веднага да го намериш.

А за мрънкането, Вале мрънкай си ако искаш да получиш нещо.На бебето не му дават да суче докато не заплаче.

Според мен форум попфолк би трябвало да има няколко подраздела.

1.Новини + дискусии

2.Албуми 2008 + компилации

3.Промо

4.Ретро + до 2007

5.Дискографии

6.Клипове.

7.Микс/ремикс

8.Заявки

Когато има пусната вече тема останалите да добавят в нея каквото искат да поставят, а не да пускат нова тема.Практика сега е всеки да си пуска тема за нещо без да провери дали няма пусната вече такава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ем според мен е добра идея наистина, а и търсачката може да търси само в определен раздел и като си пуснеш търсене само в Албуми, ще ти излизат само албуми, а не разни линкове за онлайн видео, новини и всичко останало.

Редактирано от Tina
Link to comment
Сподели в други сайтове

1.Новини + дискусии

2.Албуми 2008 + компилации

3.Промо

4.Ретро + до 2007

5.Дискографии

6.Клипове.

7.Микс/ремикс

8.Заявки

Когато има пусната вече тема останалите да добавят в нея каквото искат да поставят, а не да пускат нова тема.Практика сега е всеки да си пуска тема за нещо без да провери дали няма пусната вече такава.

 

добре си го измислил допада ми идеята ти :Vishenka_05: Надявам се да е одобрят :1000 (30):

Редактирано от valennceto
Link to comment
Сподели в други сайтове

наблюдавам ви да знаете ;) а по темата по късно

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;

Руски форум: питаш нещо и теб те питат;

Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

добре си го измислили допада ми идеята ти :Vishenka_05: Надявам се да е одобрят :1000 (30):

 

 

Аз също съм съгласен трябва всичко да е подредено. Както във стария форум, защо не и да вмъкнем албуми 2006 албуми 2007 само пример давам или ретро албуми също но всичко да подредено, пък за линковете от 4сторинг и транзит оставам без коментар, след време не може да се тегли от тези сървъри.......

Подкрепям валето :1000 (30):

The Animal

 

Почивай в мир приятелю Petrohancho!

 

Смали си подписа. 450 х 450 максимален размер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен форум попфолк би трябвало да има няколко подраздела.

1.Новини + дискусии

2.Албуми 2008 + компилации

3.Промо

4.Ретро + до 2007

5.Дискографии

6.Клипове.

7.Микс/ремикс

8.Заявки

 

Съгласен,но с няколко уточнения.Не съм убеден че трябва да има отделен подраздел 'Новини' в Поп-Фолка,при наличието на цял раздел 'Новини'.Подраздела 'Промо' трябва да отпадне,защото не виждам какво ще се слага в него.Според мен трябва да има следният вид :

 

Поп-Фолк :

01.Links

.... Албуми 2008

.... Ретро

.... Дискографии

.... Клипове

.... Микс/Ремикс

02.Requests

 

П.С. Като в раздела 'Ретро' заглавията на темите да изглеждат така :

'Линк : година на издаване : има на изпълнител - име на албум'

като по този начин темите сами ще се подреждат по години.

За отделните ретро песни в момента нищо не ми идва на ум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

наистина когато имаше под-раздел РЕТРО и под-раздел за албумите, беше по-подредено... а не така всичко накуп...

 

все едно да отидеш в магазина и да търсиш стари домати и пресни домати... а преди в същия магазин си знаеш -старите домати седят в кашони, а пресните в щайгите на рафта за зеленчуци...

все е храна нали, и все от магазина я купуваш...

 

 

нямам спомен някой да е мрънкал в стария раздел... ама то явно имам проблем с паметта ;)

но определено помня че беше къде къде по-лесно като имаше РЕТРО раздел, и раздел за албуми, даже беше подредено - албуми 2007, албуми 2008...

 

тъй че подкрепям инициатора валето, и останалите дръзнали да си кажат мнението - петроханчо и митко :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен,но с няколко уточнения.Не съм убеден че трябва да има отделен подраздел 'Новини' в Поп-Фолка,при наличието на цял раздел 'Новини'.Подраздела 'Промо' трябва да отпадне,защото не виждам какво ще се слага в него.Според мен трябва да има следният вид :

 

Поп-Фолк :

01.Links

.... Албуми 2008

.... Ретро

.... Дискографии

.... Клипове

.... Микс/Ремикс

02.Requests

 

П.С. Като в раздела 'Ретро' заглавията на темите да изглеждат така :

'Линк : година на издаване : има на изпълнител - име на албум'

като по този начин темите сами ще се подреждат по години.

За отделните ретро песни в момента нищо не ми идва на ум.

Това предложение мисля че е най-удачното.По този начин всичко ще е подредено и в прилежен вид!

2935ssssssso.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен,но с няколко уточнения.Не съм убеден че трябва да има отделен подраздел 'Новини' в Поп-Фолка,при наличието на цял раздел 'Новини'.Подраздела 'Промо' трябва да отпадне,защото не виждам какво ще се слага в него.Според мен трябва да има следният вид :

 

Поп-Фолк :

01.Links

.... Албуми 2008

.... Ретро

.... Дискографии

.... Клипове

.... Микс/Ремикс

02.Requests

 

П.С. Като в раздела 'Ретро' заглавията на темите да изглеждат така :

'Линк : година на издаване : има на изпълнител - име на албум'

като по този начин темите сами ще се подреждат по години.

За отделните ретро песни в момента нищо не ми идва на ум.

 

Тази идея ми харесва и на мен! Само искам да попитам защо е тази тема за микс/ремикси след като има тема на DJ-ите където те пускат миксовете и ремиксите си на песните :) :mf_surrender:

 

Може да си сложите и тема за Лайв изпълнения защото виждам че има доста изпълнения на живо :mf_surrender:

Редактирано от DIDO

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази идея ми харесва и на мен! Само искам да попитам защо е тази тема за микс/ремикси след като има тема на DJ-ите където те пускат миксовете и ремиксите си на песните :) :mf_surrender:

 

Дам И Аз това се питам, като модератор на Диджейския Раздел :whistling: мисля, че няма нужда да се смесват със Поп-Фолк раздела, понеже съм сигурна, че повечето от Диджейте ще са против :bi:

 

Иначе предложението на Митко е Перфектно :baaasmiley:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Независимо че има и други DJ които не посещават форум,то техните миксове и ремикси могат да се пускат в DJ раздел.Така че спокойно може да отпадне подраздела 'Микс/Ремикс'.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Независимо че има и други DJ които не посещават форум,то техните миксове и ремикси могат да се пускат в DJ раздел.Така че спокойно може да отпадне подраздела 'Микс/Ремикс'.

Дам така съм съгласна :ad: Ако съм те разбрала правилно :1000 (29):

Редактирано от valennceto
Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато написах първия си пост по темата, беше предложение само.Сега след като прочетох коментарите, наистина "Промо и Микс/Ремикс" трябва да отпаднат за сметка на едно предложение на DIDO "лайв изпълнения".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато написах първия си пост по темата, беше предложение само.Сега след като прочетох коментарите, наистина "Промо и Микс/Ремикс" трябва да отпаднат за сметка на едно предложение на DIDO "лайв изпълнения".

Да идеята на Дидо е добра, хайде и другите да си дават Мнението :mf_surrender: И да Решаваме, какво точно искаме :1000 (30): И Бати Ни Момо, ако е така добър да Ни Угоди :1000 (6): :Vishenka_05:

 

Поп-Фолк :

01.Links

.... Албуми 2008

.... Ретро

.... Дискографии

.... Клипове

.... Лайв

02.Requests

 

Ето така би трябвало да изглежда :clap:

Редактирано от valennceto
Link to comment
Сподели в други сайтове

А в раздела с клиповете се чудя дали да има отделно линкове и рикуести :mf_surrender:

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...