Jump to content


Мелинда-Хари - Lom Lom


nikitrz

Препоръчани коментари

https://youtu.be/PK6rtpiWwLg

Песента е на сръбски, но е на български изпълнител - за това я поствам тук.

Мисля че е добра и заслужава внимание :)

Music: Saša Nikolić

Lyrics: Mira Mijatović

Arrangement: Saša Nikolić

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, DevilWish каза:

Много добре се е ориентирала към сръбския пазар, тук просто не става! Да се опита там!

Аре сега, само да ни излага. Тук или там, като не става, не става. Ванчето (засега) не е направи сръбски текст, но все пак тази да се чувства поздравена. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм я слушал, но това е поредния пример за напразни усилия. Не става за певица. Нито чалга, нито опера (завършила е консерватория), нито нищо. Само защото можеш да пееш до известна степен не значи, че ще имаш кариера.

Това наистина ли е за техния пазар или за тук. Малко ме съмнява първото, имайки предвид как обичат да пускат песни на чужди езици на нас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, DarkChild каза:

Не съм я слушал, но това е поредния пример за напразни усилия. Не става за певица. Нито чалга, нито опера (завършила е консерватория), нито нищо. Само защото можеш да пееш до известна степен не значи, че ще имаш кариера.

Това наистина ли е за техния пазар или за тук. Малко ме съмнява първото, имайки предвид как обичат да пускат песни на чужди езици на нас.

Да се ориентира към консервната промишленост, защо тормози почитателите на операта ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готина е песента, но момичето прилича на нещо средно между Цветелина Янева и Драгана Миркович. Не разбирам тази лелинска визия и излъчване при млади момичета. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Lelqtian каза:

Да се ориентира към консервната промишленост, защо тормози почитателите на операта ... 

Ами няма вече. Навремето какви консерви имаше, сега работничките трябва да се ориентират към развлекателната сфера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, DenFevgo каза:

Готина е песента, но момичето прилича на нещо средно между Цветелина Янева и Драгана Миркович. Не разбирам тази лелинска визия и излъчване при млади момичета. 

Леля Данче не я ли познаваш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...