Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Русия обича Рики. Има сайт за музика, който е руски и там качват всички клипове на всички изпълнители, концерти, награди в HD и са качили и на Рики всичко старо ново досега.

 

А някой преди малко под песента на Малума за Световното ми е харесал коментара, че на Рики е най-добрата песен за Световно.

 

Венте пака на 1080 си свалих от сайта, много яко- ще ми проговори направо.

 

Каква картина, какво качество, какво нещо- да живее тоя сайт.

И като ги кача клиповете после в NAS и ги пусна през NAS на тв, перфектно ще се гледа.

 

Ще източа всичко каквото мога да сваля от сайта за Рики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Завиждаме ли?! :Vishenka_05:

 

Поредната патка.

 

Кукличката на Рики предизвиква голям интерес, колко хора ме питат вече за нея. :Vishenka_05:

 

Иглесиас прави само 896,046 гледания ден на новия си клип, който излезе вчера. Хората се измориха от еднаквите песни вече.

 

Баанята е тъпа, както и новата му песен коментират хората и казват как е възможно да не е номер 1, защо толкова малко гледания, дай нещо ново, стига с тоя ритъм на Bailando. Иглесиас изгоря.

 

Да не говорим за шамана дето го е взел от Рики.

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:happyppl:

 

Какво ли не правим да сме красиви... :girl_in_love:

намазах един разбит жълтък на косата си и стоях един час с него.

Косата ми така яко се втвърди, че 10 минути под душа не може да омекне. Държа слушалката над главата, няма братче , твърди клечки. :roll1: :roll1:

Трудно се изми ама ся като изсъхна е приказка. :girl_in_love:

 

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

:happyppl:

 

Какво ли не правим да сме красиви... :girl_in_love:

намазах един разбит жълтък на косата си и стоях един час с него.

Косата ми така яко се втвърди, че 10 минути под душа не може да омекне. Държа слушалката над главата, няма братче , твърди клечки. :roll1: :roll1:

Трудно се изми ама ся като изсъхна е приказка. :girl_in_love:

ewwwww

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Около мен живеят само откачалки, писна ми! :gun_bandana:

 

Звънни им на вратата по сутиен с една бутилка вино и кажи "Здравейтеее, тука джамбуре ли има? Аз съм Стела! Менжирам хотел. Искате ли да се забавляваме заедно?" :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Звънни им на вратата по сутиен с една бутилка вино и кажи "Здравейтеее, тука джамбуре ли има? Аз съм Стела! Менжирам хотел. Искате ли да се забавляваме заедно?" :happyppl:

И после да им танцувам кючек на масата :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики е бил изненадата на концерта на Малума в Ел Ей преди часове, част от турнето на Малума и са пяли Венте Пака.

Малума дори и с костюм седи като селянин до Рики, а Рики само с черна тениска и черен панталон го засенчва. Vishenka_05.gif

 

Фонси беше изненада на турнето на Деми преди дни, сега Рики прави същото.

 

Когато Рики се появи на концерта на Малума вчера в Ел Ей и превзема сцената и Малума залязва. :D :D

Малума бледнее пред Рики. Рики му направи концерта, а Шакира я мързи да отиде да пее Chantaje на концерта му, че Малума си я пя сам. И Рики е семеен, ама е навсякъде.

 

 

 

 

Енрике Иглесиас издиша с новия си клип, който е от 2 дена, а има само 1,760,833 гледания, по- зле и от Фиебре на Рики.

Рики имаше 3 милиона за 2 дена.

Хората коментират, че интересът към Енрике Иглесиас е спаднал след Банята и защо толкова малко гледания.

Все едно Bailando 3 e новата му. Иска хит като Bailando, ама няма, да пробва друго.

 

Когато Wisin има за 2 дена на новия си клип вече почти 12 милиона, а Иглесиас не може да ги направи. Свърши ерата на Иглесиас.

 

 

 

 

 

Едва 757,830 гледания прави новият клип на Енрике Иглесиас Nos Fuimos Lejos, номер 232 и минус 53 надолу сред 500-те най-гледани клипове, а излезе на 6 април точно, когато CNCO си пуснаха новия албум. Иглесиас изгоря много, Рики стигна номер 2 сред най-гледаните клипове макар и за един ден, Иглесиас още на втория ден угасна.

 

Така е като прави Bailando 3 на хората им омръзна едно и също- и клипът същия, и мелодията, само текста е различен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Танче, стига с тази злоба към Енрике. Много си е як даже. :Vishenka_05:

 

Не е злоба, а реални коментари..Плюс това чета и коментарите под клиповете му. Угасна, това е. Рики е як, не и Иглесиас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си моята рецепта. :Vishenka_05:

 

 

Иглесиас залезе: номер 236 -41 надолу

Descemer Bueno, Enrique Iglesias - Nos Fuimos Lejos (Official Video) ft. El Micha

само 728,621 гледания на ден- клип на 2 дена

 

Най-слабата година на Иглесиас дотука.

Байляндо вече трета песен никой не иска. Иглесиас се закопа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори Малума си е признал, че е трудно да блесне до Рики и иска да бъде като него. Коментарите на хората са, че Малума не може да пее, не може да бъде като Рики, Малума бил просто продукт- дано бъде толкова земен колкото Рики и че Рики е бил звездата на вечерта на концерта на Малума.

 

Днес,ако няма промени е Финала на "Сега и завинаги" във Войо.

 

 

Бившата Мис Вселена 1993 актриса и модел е срещнала вчера Рики в Ел Ей и са се снимали:

Като че ли времето не е минало. Обичам те много! Винаги си си същия:

 

9303411h.jpg

 

9303412z.jpg

 

Иглесиас пропадна с най-новия си клип, а е едва на 3 дена и вече е извън 500-те най-гледани клипове, по-голям провал и от Фиебре на Рики. Фиебре поне стигна номер 2. Флопна Иглесиас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...