Jump to content



X Factor 2017


Препоръчани коментари

Да, абсолютна скука, тъп формат със слушани до болка чужди песни. Тази година тотално не ги гледам и няма да ги гледам. Супер много почна да ме дразни пренебрегването на българската музика. Вместо да пеят на Лили, Йорданка, Ритон, Кристина Димитрова, Тоника, ФСБ, Сигнал и т.н. ще слушам за стотен път USA комерс. Мерси. За това народът не е сплотен, защото няма общи идеали и ценности.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 67
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не разбирам с какво Ева е по-добра от Вирджиния, та втората вече втори път е на елиминации (и отпадна), а първата - не? Супер слабият сезон се развива и по супер слаб начин. Дано само не печели Милена, на всичко друго ще съм доволна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам с какво Ева е по-добра от Вирджиния, та втората вече втори път е на елиминации (и отпадна), а първата - не? Супер слабият сезон се развива и по супер слаб начин. Дано само не печели Милена, на всичко друго ще съм доволна.

 

Едва ли ще спечели, защото и се праща много негативна енергия от една друга участничка, която отпадна, а се мисли за велика певица.

 

Иначе тази вечер беше най-слабата досега, много тъпи песни и голяма скука.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли ще спечели, защото и се праща много негативна енергия от една друга участничка, която отпадна, а се мисли за велика певица.

 

Иначе тази вечер беше най-слабата досега, много тъпи песни и голяма скука.

Целият сезон е такъв, скучен и без изявени таланти.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли ще спечели, защото и се праща много негативна енергия от една друга участничка, която отпадна, а се мисли за велика певица.

 

Иначе тази вечер беше най-слабата досега, много тъпи песни и голяма скука.

Кого визираш, Манал? Друга не е отпадала...

Или от кастингите?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кого визираш, Манал? Друга не е отпадала...

Или от кастингите?

 

От кастингите.

Иначе много ме е яд за Манал, супер много ми харесваше като глас и изобщо цялостно.Тя ми беше фаворитката. :(

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
За поредна година нашият Factor е скръб и мъка :mf_surrender: Направо като гледам какъв фурор правят в UK, пффф ..

 

 

П.С. И да отбележа, че двете песни са авторски :3fdb8960598fa63e:

 

Dimelo в момента е хит вече, а групата спечели X Factor на 2 декември 2017. Вчера им беше първото участие на Коледния бал на радио Capital.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От кастингите.

Иначе много ме е яд за Манал, супер много ми харесваше като глас и изобщо цялостно.Тя ми беше фаворитката. :(

Я кажи кого визираш, че ми стана интересно - може и на лично.

Аз също съм за Йоана, единственото разумно решение за победител. Ева е прекалено безлична, а групата не ме впечатли нито веднъж на концертите, за разлика от кастингите. Все пак Саня може да е доволна, нямаше група в каталога си, а сега задължително подписва с тях като финалистки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я кажи кого визираш, че ми стана интересно - може и на лично.

Аз също съм за Йоана, единственото разумно решение за победител. Ева е прекалено безлична, а групата не ме впечатли нито веднъж на концертите, за разлика от кастингите. Все пак Саня може да е доволна, нямаше група в каталога си, а сега задължително подписва с тях като финалистки.

 

Тие момичета от групата ако отиват при Саня яко ще се обезличат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да. С други думи - честито на Йоана, ще е единствената с кариера. :1000 (29):

 

Офф, жалко. Исках да е Йоана. Тези 4magic така и не ми харесаха...

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да. С други думи - честито на Йоана, ще е единствената с кариера. :1000 (29):

 

Същото си помислих и аз като го обявиха 1000%20(29).gif Трябва даже да се радва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пратих 6смс-а за Йоана.

Тя ми беше фаворит,но е факт,че 4магик пяха по-добре,но не мисля,че имат бъдеще.Група в България няма как да преживява и да се издържа с музика,а и са много скучни.

Надявам се Йоана и Ева да успеят и след фактора и да направят яки песни,според мен те имаш шанс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...