Jump to content


Баба Ванга


Препоръчани коментари

Баба Ванга винаги ми е била интересна личност.

Ако знаете някои нейни предсказвания за които все още хората говорят можете да ги споделите тук.

Дали вярвате в такива предсказвания и дискутирайте всичко останало свързано с нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Ванга не знам нищо общо взето. :1000 (29):

 

Иначе вярвам в такива предсказания. До моето село има жена (циганка), която познава, и то много. Но не гледа всеки ден, а само в хубави дни (слънчеви дни, когато времето е спокойно, когато не е много горещо или много студено). Не съм ходил, но мои близки приятели са ходили и е познала доста неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

През 2014 имаше един сериал за Баба Ванга, от Руска продукция. Даваха я на една македонска тв, гледах я. И в интернет често гледам и чета за нея.

Иначе от това което знам е че на Лепа Брена и казала че ще се омъжи с мъж в бяла униформа. И Брена си мислела може би доктор или нещо слично и накрая се омъжва с тенисист ( и те носат бяли фланелки т.е бяла униформа). Предвижда и че ще направи голяма къща в която всички певци ще пеят (Гранд).

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...
  • 1 year later...

Ванга е поредното доказателство, че ясновидството съществува и може да се отключи при най-необичайни, най-често стресови и травмиращи ситуации.

От филми и книги за нея, знам, че е познавала на 50-70%, тоест не всичките й предсказания са се сбъдвали. Това явление се наблюдава и при други доказани ясновидци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...