Jump to content



Online: Тони Стораро ft. Цветелина Янева - Без теб. любов


Препоръчани коментари

Харесва ми, доста мелодична песен и отново невероятно пеене. Очаквам все пак Слави да я покани и направят малко по-хард аранжимент с Куку бенд :D

Кой да покани? Цура? Никога. Все пак е Пеевска. Единствената топ чалгарка, която не му е гостувала и сигурно няма да му гостува никога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 31
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Кой да покани? Цура? Никога. Все пак е Пеевска. Единствената топ чалгарка, която не му е гостувала и сигурно няма да му гостува никога.

 

Оф това е за на Деса баладата предназначено :D sorry

 

 

Ужасен е Стораро, клипът е хубав, и Цурка прави приятни включвания вокално и визуално. Заради нея направих 2 гледания, това ще е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мелодията ми харесва много, а частите на Янева в началото и в края са най-доброто в тази песен.

 

Много ми е дразнещ сега гласа на Стораро, не знам като съм бил на 19-20 как съм го слушал :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми сега чух песента на Митров, и наистина е класа над незапеваемата песен на Стораро. И като аранжимент, и като текст е в пъти по-добра. Просто Стораро в бавните песни се разпява, като турска ходжа, не се търпи. А Цветелина има уникални балади, това е много зле, като за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е добра, но все пак версията на Митров е доста по-качествена. Стефан вместо да се цупи и мрънка, да се радва, че някой възражда песните му. Надали много хора ще разберат за първата версия покрай тази, но все може да има още като мен, които ще се запознаят с "Когато свърши любовта" именно покрай парчето на Стораро и Цура.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...