Jump to content


Емилия и Борис Дали на гости в Шоуто на Слави


Препоръчани коментари

Разбираемо е това мнение, все пак всеки си има любими изпълнители! За мен най-успешната балада на 2015 си остава "Болка в минути", дует също "В твоите очи". Песента е хубава - много, но чак нещо уникално и нечувано за мен не е. Просто го оценявам като качествена и хубава песен която е различна от комерсиалното което в момента се предлага, но не ми се иска да преувеличаваме и претрупваме нещата. Харесвам много Емилия, както и Борис Дали и всеки знае, че тя прави много хубави балади, има глас, но е имала и къде, къде по-силни бавни песни във времето.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбираемо е това мнение, все пак всеки си има любими изпълнители! За мен най-успешната балада на 2015 си остава "Болка в минути", дует също "В твоите очи". Песента е хубава - много, но чак нещо уникално и нечувано за мен не е. Просто го оценявам като качествена и хубава песен която е различна от комерсиалното което в момента се предлага, но не ми се иска да преувеличаваме и претрупваме нещата. Харесвам много Емилия, както и Борис Дали и всеки знае, че тя прави много хубави балади, има глас, но е имала и къде, къде по-силни бавни песни във времето.

Подкрепям. 100% Коце, Галена и Деси ще вземат статуетките. Коце без статуетка няма да остане. Той налива много пари чрез Плага при Митака

 

Само ако дадат на дует Песен на годината, то тогава може да направят и тази дует, за да вземе нещо и Емито. Или пак ще и разделят нещо с някой друг и пак Емс ще е в паник атаки :whistling:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подкрепям. 100% Коце, Галена и Деси ще вземат статуетките. Коце без статуетка няма да остане. Той налива много пари чрез Плага при Митака

 

Само ако дадат на дует Песен на годината, то тогава може да направят и тази дует, за да вземе нещо и Емито. Или пак ще и разделят нещо с някой друг и пак Емс ще е в паник атаки :whistling:

Не знам какво ще вземе тази година, защото за мен от 2011 до 2014 й бяха много по-силни години. А и дуета си е "В твоите очи" определено, няма как просто. Мисля, че трябва да получи заслужената си награда. Но може би ще дадат нещо и на Емилия, не знам. Без да съм пристрастен, но на мен тази година тя доста ми се губи като самостоятелни песни. А баладата на Константин си е уникална и стана наистина страхотен хит за бавна песен по мои наблюдения. Участието на Деси на мен лично ми е любимо в песента, но все пак успех и на баладата на Емилия и Борис. Нищо чудно да има някакво отличие песента. Не мога да оспоря, че много я харесаха хората, аз също, но пак казвам, че по мое мнение тези песни са над. А иначе ми стана странно защо ще участват за втори път?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще имате да помечтаете това да е дуета за 2015 :whistling: Когато август сняг завали - тогава

 

"Виждал ли си август сняг да вали"... щом заваля юни може и август да завали. Не е никаква мечта като гледам как дуета на Емилия мачка в момента, а този на Десислава и Галена вече започна да се позабравя. Освен това фенчетата много не помнят и винаги гласуват за последния излезнал проект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подкрепям. 100% Коце, Галена и Деси ще вземат статуетките. Коце без статуетка няма да остане. Той налива много пари чрез Плага при Митака

 

Е как няма да подкрепяш?! Нали после пак ще изтъкваш във форума как Коцето и Галена са спечелили благодарение на "уникалното" и "неповторимо" участие Десислава. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...