Jump to content



"Scream" / "Писък"


Препоръчани коментари

8391073Q.jpg

"Scream" / "Писък"

РЕЗЮМЕ: Скоро след като видео клип между Одри и Рейчъл, показващ как се целуват, става доста популярен в Интернет, ученичката Нина и гаджето й Тайлър биват брутално убити. Цялото градче Лейкууд си спомня за поредица от убийства, случили се преди 20 години. Дали новият убиец не е вдъхновен именно от тях?
image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 41
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Като голям фен на поредицата "Писък", мога да заявя, че сериалът е страхотен и всеки ценител на хорър жанра трябва да го види. През лятото на 2016 ще се излъчи втори сезон, сериалът е подновен.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обожавам поредицата, не знаех, че са направили сериал, тегля 1-ви епизод! Ще има ли 2-ри сезон?

Да, ще има втори сезон през лятото на 2016.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ok!!!

Запалихте ми интереса. Мнооого харесвам "Писък".

Като видях обаче, че сериалът е на МТВ и че изобщо е направен сериал си помислих, че ще е боза.

Изгледах трейлър в youtube и ми хареса. Тая вечер ще дръпна няколко епизода...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ok!!!

Запалихте ми интереса. Мнооого харесвам "Писък".

Като видях обаче, че сериалът е на МТВ и че изобщо е направен сериал си помислих, че ще е боза.

Изгледах трейлър в youtube и ми хареса. Тая вечер ще дръпна няколко епизода...

Първоначално и аз подходих негативно и мислех, че само ще развалят перфектната поредица, но сериалът се оказа страшно добър. Доволен съм аз.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

До 7-ми епизод съм. Синчето на шерифа много ме съмнява.

По едно време започнах да се съмнявам във всички, но всъщност убиецът излезе някой, когото дори не заподозрях, абсолютна изненада.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

По едно време започнах да се съмнявам във всички, но всъщност убиецът излезе някой, когото дори не заподозрях, абсолютна изненада.

Значи се разбира в края на сезона кой е... супер, днес ще изгледам и останалите 3 епизода. Иначе е ясно, че ще е изненадващ убиеца, винаги се оказва някой, когото не подозираме, защото не дават улики, следи и мотиви в такива сериали, ами ни насочват вниманието към други хора. Другият ми вариант е Ноа, заради финала на 1-ви епизод, когато го показаха в някаква кола с одрано чело, не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер финал!!! Честно казано съм се замислял дали не е това убиеца, този психарски поглед и усмивка се забелязват още в началото. :1000 (29): Много добре направиха сериала, браво, очаквам 2-ри сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер финал!!! Честно казано съм се замислял дали не е това убиеца, този психарски поглед и усмивка се забелязват още в началото. :1000 (29): Много добре направиха сериала, браво, очаквам 2-ри сезон.

Да. :1000 (29): Радвам се, че ти е харесал сериалът, дано и втори сезон продължи така, а и последните минути загатнаха, че явно не всичко е приключило.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не бих казал, че сериалът е лош. Но честно казано ми идва малко детски.

Едно от нещата, които не ми харесват са актьорите и героите... Много са ми безлични и ми е трудно да ги следя... Не знам...

А и няма никакво развитие.. Едно към едно е с филма, но прекалено разтегнато. Музиките към филма също не ми допадат и не ми внасят нужното напрежение а напротив.

Като цяло става за да отбия време и заради добрите спомени към филма. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спойлер

То пък се оказа, че наистина репортерката и лесбото са убийците. Хаха, веднъж да нацеля и аз всичко.

 

Брутален е сериала! Много съм доволен от всичко. Много силен финал и определено очаквам сезон 2.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спойлер

То пък се оказа, че наистина репортерката и лесбото са убийците. Хаха, веднъж да нацеля и аз всичко.

 

Брутален е сериала! Много съм доволен от всичко. Много силен финал и определено очаквам сезон 2.

 

Да, аз също очаквах да е Одри, ама явно тя ще е в следващия сезон .. .


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...
  • 1 month later...

Брутален сериал! Изгледах го за няколко часа онзи ден.

Одри, дори и да е замесена в нещо, си ми е любимка. :Vishenka_05:

В момента съм на 1 епизод от 2ри сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

:o :blink: :o Това би било много шокиращо! Този сериал е адски бруталния, убийствата този сезон са още по-кървави и ужасяващи. Нямам търпение за следващите епизоди.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Другата седмица е финала на сезона. Някой гледа ли го? Кой според вас ще се окаже убиеца? :girl_witch:

:girl_witch:

Аз го следя с огромен интерес. Този сезон ми е много трудно да отгатна кой е убиеца. Подозирам Кийран и Брук.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз нямам търпение за финала. Обаче май ще е и финала на сериала :( Вчера имаше тренд в twitter да го подновят. Дано наистина да стане, това е един от сериалите, които следя с огромен интерес.

 

Иначе, убиецът мисля, че ще е или Кийрън, или Илай, или бащата на Ема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз нямам търпение за финала. Обаче май ще е и финала на сериала :( Вчера имаше тренд в twitter да го подновят. Дано наистина да стане, това е един от сериалите, които следя с огромен интерес.

 

Иначе, убиецът мисля, че ще е или Кийрън, или Илай, или бащата на Ема.

Доколкото разбрах през октомври ще излязат два специални епизода за Хелоуин. Ако решат да прекратяват сериала, дано информират сценаристите преди заснемането им, за да завършат историята.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...