Jump to content


Online: Christina Aguilera - Your Body


Tikei

Препоръчани коментари

Много е готина, и който казва,че е дебела е сляп. Много си е добре. Кристина се завърна. Много се радвам, когато изпълнителите ми от детството се завръщат. Чакаме албума.

 

Който казва, че е дебела - зрението му е отлично - и не казвам, че има нещо лошо в това да е дебела - никак даже...но нека приемем фактите - надебеляла е и какво от това - гласа й все още е добър.

 

 

 

Като цяло тази песен много ме зариби - клипчето е готино и оригинално (да очакваме тия дни някоя чалгарка да се 'ИНСПИРИРА' и направи нещо подобно) ;д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Който казва, че е дебела - зрението му е отлично - и не казвам, че има нещо лошо в това да е дебела - никак даже...но нека приемем фактите - надебеляла е и какво от това - гласа й все още е добър.

Като цяло тази песен много ме зариби - клипчето е готино и оригинално (да очакваме тия дни някоя чалгарка да се 'ИНСПИРИРА' и направи нещо подобно) ;д

 

Беше бая по-дебела, сега горе-долу е влязла във форма.

Ремиксът къртииииииииииииииииииииииииииииииии, тази бавната не мога да я слушам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше бая по-дебела, сега горе-долу е влязла във форма.

Ремиксът къртииииииииииииииииииииииииииииииии, тази бавната не мога да я слушам.

 

Кой ремикс?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...