Jump to content


One Direction снимат клип на "More Thans This"


Препоръчани коментари

През последните дни групата се намира в ЕлЕй, за да снима клип към песента "Мore Thans This".
Това ще 4-тият сингъл от дебютният им албум "Up All Night". "Gotta Be You", "What Makes You Beautiful" и "One Thing"
получиха голям интерес от феновете, като "What makes you beatiful" е немонирана за "British Single".




Честит рожден ден ина хари, който днес навършва 18 години.



Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее браво, една от любимите ми песни в албума. Подкараха ги подред на номерата. :1000 (29): Много харесвам "Tell me a lie", "Stole my heart" и "I wish". Дано снимат и някоя от тях, горе-долу през два месеца пускат нов клип.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Mного дразнещи младежи

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз това викам, не знам откъде са ги намерили, а пък горния клип е толкова превзет, дето фенките им крещят истерично-вече големите "звезди". Накъде отива музиката- много зле.

описваш ли се ?! :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф ма зайке ма, във всяка тема меруди я си, аман. Някой като те цитира, ти веднага трябва да цитираш и да почнеш да плюеш, и ако не кажеш нещо за Рики няма да си ти. Фуу....

 

НЕ МЕ ЦИТИРАЙ!!!!

 

Иначе по темата: клиповете досега, които са правили са много добри, очаквам и този да е такъв, още не съм слушала песента, но скоро и това ще направя :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбирам да има за какво да викаш, да са някакви големи звезди,а те някакви си лапета, не мерси. За такива изобщо няма да викам, за пръкнали се от вчера.

трябва да имат 21 годишна кариера ли за да ги харесвам ?! :mf_surrender: лапета или не Рики не е ли бил на 19-20

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да е бил, на техните години, когато е бил е направил много повече. За мен са поредните нарекли се " звезди" и никога няма да ми станат любимци. Като гледам новите какви са-Ники Минаж, някаква си Мия, сега пък има някаква албанка ли е каква Rita Ora са много зле всичките. Големите си отиват и идват някакви измислени и развалят музиката отвсякъде- примери колкото щеш. Музиката от 90-те си беше най-хубавата епоха.

 

Ами тези момчета правят музика, която до голяма степен напомня на музиката на бой бандите от 90-те... Не е нужно, когато не харесваш някого да си толкова нападателна и категорична. Със сигурност имат много какво да покажат още, албумът им е страхотен - 16-тият най-продаван на Острова за 2011, а е излязъл на 21 ноември. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да е бил, на техните години, когато е бил е направил много повече. За мен са поредните нарекли се " звезди" и никога няма да ми станат любимци. Като гледам новите какви са-Ники Минаж, някаква си Мия, сега пък има някаква албанка ли е каква Rita Ora са много зле всичките. Големите си отиват и идват някакви измислени и развалят музиката отвсякъде- примери колкото щеш. Музиката от 90-те си беше най-хубавата епоха.

Нека да не са, но трябва ли да сръвняваш всеки нов изълнител или група с Рики ?!

Вече е прекалено според мен :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм го намесила аз,а VASSETO. Ако не беше го намесил той, нямаше и аз,ама след като го е написал ти слушаш само Рики и латино бозици, аз съм длъжна да си изкажа мнението, защото изобщо не знае какво слушам. Видял, че слушам Рики и вече категоричен,че слушам само него-да ама не. Тъй,че първо да се информира какво слушам и тогава да приказва.

 

Ами ти слушаш Джонас, Майли и Селина... Не виждам разлика с One direction, които дори са доста по-талантливи от изброените. Особено Хари Стайлс, който е страхотен рок вокал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Божеее, като не ти харесва някой защо винаги трябва да се намесиш и да почнеш да го/ги сравняваш с Рики?! Някой да ти пише в темата мнението си за Рики? Не, нали? Не е нужно във всяка тема на всеки един изпълнител да ги сравняваш с Рики, и стига със спама и караниците. :1000 (24):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък много ги харесвам Оne Direction ,много са готини.А и са много талантливи - нямат нищо общо с Дисни звездите.

Песните им са много хубави,особено What makes you beautiful и до днес не спирам да си я слушам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...