Jump to content



Кое точно не владеете в Шофирането....


Препоръчани коментари

Така в тази тема, може да разказвате забавни случки на пътя и не до там забавни :unsure:

 

Какво не владеете? ( като например паркирането, обратни завоий :lol: маневри, и тем подобни ) :huh:

 

Ако пък и се намери някой инструктур в нашия Форум Евала, ще дава съвети на Бъдещитите Шофьори на Форума :lol:

 

Успех и Апелирам Към всички Млади и не до там Млади Шофьори Бъдете Внимателни На Пътя.... :rolleyes:

Редактирано от valennceto
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 61
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

така наречения софийски паркинк, малко или много ме притеснява :( успоредния го владея, то има ли някой който да не го, но аз съм длъжен да си кажа! Иначе криво ляво спрявам се и в тая дейност доста добре, според моето скромно мнение :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вале,моля те не Епилирай, а Апелирай :o :lol:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вале,моля те не Епилирай, а Апелирай :o :lol:

тва ме разцепи от смях :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мене :lol:

 

И вземете го поправете, като сте го видели <_<

нямам права тук Вале, иначе с удоволствие ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпреки че имам книжка от около 4 години, не се имам за кой знае колко добър шофьор, защото не карам всеки ден. Даже ми се случва и да карам по веднъж седмично. Защото шофирането е като карането на колело - никога не се забравя, ама се отвиква и губиш тренинг и реакциите ти са по-бавни.

 

Това, което си признавам, че не мога е ... да карам спокойно след като скоростта е над 130км/ч. Не знам какво ми става, ама никак не се чувствам сигурен при такава скорост. И гледам да карам по-бавно ... Но това е проблем само когато си на магистрала, защото инак други пътища не предполагат такава скорост.

 

Един съвет от мен: Не бързайте, когато сте зад волана. Какво ще спечелите ако стигнете с 5мин по-рано на мястото, за което се тръгнали. Тези 5мин. могат да струват не само Вашия, но и живота на хората, които пътуват с Вас и тези в автомобилите около Вас.

 

:) :) :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Шофьор съм от 1979г. а от 1986 и работя като такъв и нямам проблеми, но всеки божи ден се сблъсквам с разни "печени" по пътищата и ми настръхва косата от изпълненията им.Годишно по пътищата загиват над 1000 души което прави средно по трима на ден.Това е статистиката и е жалко, че си отиват от тоя свят и невинни.Замислете се преди да седнете зад волана, дали наистина толкова бързате. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все още не мога да правя дрифтове :( И в някой завой все още ме е страх да влизам с ръчна....

 

Иначе до случките за времето от 7-8 месеца от както имам книжка още не съм имал проблеми по пътищата и не са ме спирали полицай. И дано и за напред да е така, защото спрат ли ме книжката ми на 99% е хвръкнала за превишена скорост.....

Редактирано от Abadon
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз съм на 15 години и почти всичко си мога (не че се хваля нещо :P) ,защото тате ми даваше колата още от 3-ти класи и си джитках насам-натам из града.Пък колко проблеми с полицайте съм имал... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Етого го инструктура :yahoo1: Мен ме затруднява да карам коли под 100 коня /в интерес на истината само учебната ми беше под 100 1000%20(29).gif/

Редактирано от mitaka_f1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Слушайте инструктора :P И на мен ще ми трябват някой уроци,скоро ходих та снесох пари за курсове :)

@mitaka_f1,а тия каде си показал взимат максимума от всяка кола.Чак да те дожалее :P

 

ПП:Има ли емотиконка с волан :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слушайте инструктора :P И на мен ще ми трябват някой уроци,скоро ходих та снесох пари за курсове :)

Като ги земеш ще черпим едно кръгче с олимпиядата ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като ги земеш ще черпим едно кръгче с олимпиядата ;)

Чак пролетта....Нали съм млад за такива работи още :P Все пак,мисля,че няма да забравиш :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

момента със смяна на гумата в движение на колата ми събра очите :wacko:

 

много луди тия типове бре :bi:

Само преживените неща са истински разбрани!!!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...