Jump to content



"The Lying Game" / "Игра на Лъжи"


Препоръчани коментари

The%20Lying%20Game.jpg


Сериите проследяват момиче на име Ема, дете без родители, постоянно обикалящо от един приемен дом на друг. Ема разбира, че има сестра близначка – Сътън, която за разлика от нея е била осиновена от заможно семейство. След като се срещат, Сътън убеждава Ема да поживее нейния живот за няколко дни, докато тя преследва следа относно истинската им майка. Съвсем скоро Ема разбира, че Сътън е изчезнала и може да е в опасност. Сега тя трябва да реши, дали да каже на семейството на сестра си за размяната и да рискува нейната безопасност, с надеждата да намерят Сътън.


по книгите на Sarah Sheppard /Pretty little liars/
:)
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • Отговори 113
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И този сериал на CW ми е много любим, да видим какво ще излезе накрая, не е толкова интерсен колкото останалите топ заглавия, но е мноого добре като замисъл!
Link to comment
Сподели в други сайтове

сега се чудя какво ще стане със Сътън, защото в промото за следващия епизод показват, че я вкарват в затвора, защото я мислят за Ема.. а Ема няма да може да разбере, защото Теър вече не е Ел Ей.. интересен е, също така ми е чудно защо Тед и Алек крият Ани.. тоя Алек ме дразни изключително много, участваше и в Heroes, там също ми беше най-противен от всички :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

сега се чудя какво ще стане със Сътън, защото в промото за следващия епизод показват, че я вкарват в затвора, защото я мислят за Ема.. а Ема няма да може да разбере, защото Теър вече не е Ел Ей.. интересен е, също така ми е чудно защо Тед и Алек крият Ани.. тоя Алек ме дразни изключително много, участваше и в Heroes, там също ми беше най-противен от всички :gun_bandana:

Да,тук ми е по-противен, отколкото в Герои.

Ами сигурно са "откраднали" Сътън и са казали на Ани, че я е загубила но не знам после сигурно тя нещо е изперкала и е оставила Ема за осиновяване, нещо такова. Бащата и тоя Алек са комбина и затова пазят тайната, но и майката знае 100% - и тя е толкова изнервяща и безлична с това тъпо изражение ... Този хореографът е интересно дали ще се оправи, или Алек ще го доутрепе .. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да,тук ми е по-противен, отколкото в Герои.

Ами сигурно са "откраднали" Сътън и са казали на Ани, че я е загубила но не знам после сигурно тя нещо е изперкала и е оставила Ема за осиновяване, нещо такова. Бащата и тоя Алек са комбина и затова пазят тайната, но и майката знае 100% - и тя е толкова изнервяща и безлична с това тъпо изражение ... Този хореографът е интересно дали ще се оправи, или Алек ще го доутрепе .. :mf_surrender:

според мен ще му направи нещо, иначе ще каже на Ема всичко.. Ани е оставила Ема за осиновяване, ама после си я е взела обратно и май чак след пожара е полудяла, защото си мисли, че Ема е мъртва.. интересно ми е как Ема се е спасила ;д иначе и майката е много зле, супер тъпа е, ама не мисля, че знае прекалено много.. може майката на Шар да знае нещо, все пак реагира много остро, когато Ема я пита за Ани..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кристин не знае,че майката на Сътън е Ани Хобс,щото питаше Тед нещо и той каза,че майката била проблемна и сигурно е мъртва!

 

А в 7 епизод Ниша никва не я даваха..

А Итън е толкова готин,просто е ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

новият епизод също беше много готин, обаче очаквах повече да заплетат нещата и да оставят Сътън в затвора.. интересно ми е сега какво ще се случи, след като зае мястото на Ема :girl_witch: и Алек как е разбрал къде е Сътън, аман от тоя :helpsmilie: Джъстин май също крие нещо, както и предполагах..

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Кристин не знае,че майката на Сътън е Ани Хобс

 

Не, не знае все още. Имам чувството, че Сътън и Ема всъщност са биологични деца на Тед или на Алек.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, не знае все още. Имам чувството, че Сътън и Ема всъщност са биологични деца на Тед или на Алек.

 

И аз така смятам...

Изгледах 8-ми епизод..смятам,че Джъстин е брат на Ема и Сътън,определено има нещо общо м/у тях.1-во гривната,която даде на Лоръл май е доста позната на Тед,така я изгледа..държи снимка на семейство Мърсър и се навърта около тях..това ще е доста интересно!

И защо мамка му Сътън от затвора написа такова писмо до родителите ли те си,в което казва,че Ема нарочно й е заела мястото :feminist_en:

И къде изчезна Ани,абе интересно е ...А Итън повече и повече ме кефи :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сътън е голяма пачавра, от самото начало подозирах, че така ще стане накрая :mf_surrender: ще дам по-голям коментар след като изгледам 9-ти епизод, но определено стана адски интересно..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ли беше 1 ви сезон, само 10 епизода???!! :mf_surrender:

 

П.П Сега прочетох коментарите, 1 ви сезон продължава януари <_<

големи паузи правят летните сериали, лъжкините свършват през август и продължават през януари :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

наистина го спряха на най-интересното.. подозирам, че Алек е наел някого да убие Сътън, а може и самата Ани да е била.. не е много логично да убие собствената си дъщеря, обаче явно нещо е станало, щото още от малка не я е взела, а взе само Ема.. много интересно и заплетено стана, нямам търпение да януари вече

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...