Jump to content


Lady GaGa - Born this way


D&G

Препоръчани коментари

Аз още не мога да го възприема,но посланието е повече от гигантско,критиците ще дадат на този клип дори по-висока оценка от всички нейни останали,колкото и на мен да ми липсва нещо в самата картина,по-важно е посланието,което оставя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам думи... Този клип ми напомня и внушава толкова много неща...фантастична овертюра, картината "тип 80-те" е най-перфектната избрана...Лейди Гага е феноменална.. Просто нямам думи. Отново тая жена надмина себе си.
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствено картината ми харесва, клипа е отвратителен и гнусен като цяло. Много скучна работа и няма нишо общо с предните и. Досега песните и бяха доста тъпи и бързо омръзваши и я държаха смао клиповете, но вече и там се идънва... Никога не може да стигне и половината от нивото на Мадона или феновете на Бионсе!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...