Jump to content



Искам да съм модератор!


Препоръчани коментари

Искам да съм модератор! Такова безобразие е в раздела "Поп-фолк" особено в линковете и ми е мъчно за това какъв форум беше, а какво става! И вчера един от модераторите сля тема с WAV & mp3 мастер (моя, но не това е проблема), в тема с mp3 3.1 MB, а проблема е, че заглавието обозначава master, а мастера беше коментар № 14 - затова го изтрих!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 117
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

За сведение, аз бях този който събра двете теми и заключи третата с мисълта по-късно да я изтрия /някой вече е направил това, доколкото забелязах/. Според теб /ако съм те разбрал правилно/ щом песента е с различно качество трябва да бъде в нова тема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За сведение, аз бях този който събра двете теми и заключи третата с мисълта по-късно да я изтрия /някой вече е направил това, доколкото забелязах/. Според теб /ако съм те разбрал правилно/ щом песента е с различно качество трябва да бъде в нова тема.

Не се интересувам от това кой го е направил, а как! Имаше 3/4 линка с онлайн и 2 с mp3 (с лошо качество), преди същинския пост от заглавието! В момента има и тема с HD онлайн от vbox (а този клип не е такъв)! И да според мен щом песента е с различно качество трябва да бъде в нова тема!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен правилното е само темата с СД Рип да е в отделна тема.Останалите рипове трябва да са в една и всеки да поставя там своя рип.

Още нещо искам да каже за де пускам нова тема.Най добре е да има правила и за раздела поп фолк links.Там да са описани изискванията за пускане на теми и всеки да ги спазва.Сега в раздела се пускат всякакви теми, дори такива които нямат нищо общо с него, защото там влизали повече хора и щели да видят темата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се интересувам от това кой го е направил, а как! Имаше 3/4 линка с онлайн и 2 с mp3 (с лошо качество), преди същинския пост от заглавието! В момента има и тема с HD онлайн от vbox (а този клип не е такъв)! И да според мен щом песента е с различно качество трябва да бъде в нова тема!

 

Maxx, сведението не беше само за теб, а и за останалите потребители.Ти казваш че щом е с различно качество трябва да е в отделна тема, по този начин за една песен ще има над 10 теми /128, 192, 320, на живо и др./ Няма ли по този начин да се разтегне много форума?

 

П.С. Говоря само за mp3, а за видеолинковете аз лично бих забранил да се дава онлайн линк преди да се даде линк за сваляне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Maxx, сведението не беше само за теб, а и за останалите потребители.Ти казваш че щом е с различно качество трябва да е в отделна тема, по този начин за една песен ще има над 10 теми /128, 192, 320, на живо и др./ Няма ли по този начин да се разтегне много форума?

 

П.С. Говоря само за mp3, а за видеолинковете аз лично бих забранил да се дава онлайн линк преди да се даде линк за сваляне.

За сведението казах моето мнение! За отделните теми: Никой не слуша или тегли TVRip, ако има даден CDRip! Никой не е казал, че една песен трябва да има отделни теми за различни формати и битрейти! Един CDRip/Master е такъв дори 128, 192, 320 (mp3) или WAV! Не съм видял песен с WAV да има mp3 128, 192 (за форума говоря)! Live пък е съвсем друго!

 

Най-дразнят безполезните оценки за нови албуми и компилации (като, че ли няма да си сваля песен защото "зУЕздииччкиии и Чо-вци" са и сложили 3/4 и тн.) и online!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един CDRip/Master е такъв дори 128, 192, 320 (mp3) или WAV!

 

Не съм съласен, а и има доста песни качени във форума като WAV, които за мен не са WAV.

Сега да си дойдема на думата.Аз лично нямам нищо напротив да станеш модератор, само трябва да уточниш какъв модератор искаш да бъдеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз съм съгласен , че раздела е направо Каша , направихме тема да спрем Онлайна ама той пак си продължава ... Уж HD клиповете ги слагаме в една тема , но в тази тема слагат единствено Пепси и Митко а другите потребители си ги пускат в нови теми абе голяма си е Каша . Дано се оправи !

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Мда във момента е някаква каша във този раздел, но ще го оправим със нови модератори, нови раздели, и нови правила ;)

 

 

Аз също искам да кандидатствам за модериране, мисля че съм достатъчно старши, за да може да ме тествате :D Главно ми е за DVD раздела, има нужда от модериране /а и главно в него поствам/х и там са ми повече нужни правата/ иначе мога и други да поема, принципно имам доста свободно време : )))

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда във момента е някаква каша във този раздел, но ще го оправим със нови модератори, нови раздели, и нови правила ;)

Сакич, крайно време е наистина да се вземат мерки. Флаша уж се захвана с разчистване на темата за "компрометиращите" снимки, ама като влезеш още са си 40+ и още си седят снимките от участията... Пълен бардак е в темата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами давайте да правим нещо, може да се наберат още модератори като за начало.

Виждате разделите във форума, който има желание да модерира някой от тях да си каже.

Хванете се в поп-фолк раздела и създайте едни правила за линкс раздела, ще ги закачим за да се виждат и спазват от всички.

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами давайте да правим нещо, може да се наберат още модератори като за начало.

Виждате разделите във форума, който има желание да модерира някой от тях да си каже.

Хванете се в поп-фолк раздела и създайте едни правила за линкс раздела, ще ги закачим за да се виждат и спазват от всички.

Аз искам да се занимавам с LINKS (Поп-фолк)!

Link to comment
Сподели в други сайтове

аз предлагам - не всеки който иска, ами който вие прецените

модераторите и админите ободините се и гласувайте

Редактирано от Anji
40.jpg 30.jpg 38.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

трябва да има и предложения след това ще решим

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;

Руски форум: питаш нещо и теб те питат;

Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами давайте да правим нещо, може да се наберат още модератори като за начало.

Виждате разделите във форума, който има желание да модерира някой от тях да си каже.

Хванете се в поп-фолк раздела и създайте едни правила за линкс раздела, ще ги закачим за да се виждат и спазват от всички.

 

Аз също искам ако мислите, че може да ми се доверите Поп-фолк раздела Links и DVD раздела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз искам да ми направите раздела и там да съм си мод, 2 в 1.

 

Къв раздел, бре Инче?

Иначе със "Аз искам..." във тази тема няма да стане. Ще има нови модератори спокс, ще видим и дали поне малко ще се подобри раздела :)

Момо, във Поп-фолк раздела и във линкса има правила, и няма смисъл от излишни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къв раздел, бре Инче?

Иначе със "Аз искам..." във тази тема няма да стане. Ще има нови модератори спокс, ще видим и дали поне малко ще се подобри раздела :)

Момо, във Поп-фолк раздела и във линкса има правила, и няма смисъл от излишни.

Ей тая

 

http://www.ramania-bg.com/index.php?showtopic=48366

25-11.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И тримата до тук сте заслужили доверието ми и ако супермодите нямат някакви резерви, мога да ви дам права (и подфорум) :)

За другите раздели няма ли желаещи, само поп-фолк ли ви се струва че куца?

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И Аз съм ЗА!

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;

Руски форум: питаш нещо и теб те питат;

Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...