Jump to content


Препоръчани коментари

Отскоро имам проблем с логването във Facebook. И то само като влизам от лаптопа. Проблема е там, че ми зарежда началната страница, въвеждам си e-mail-a и паролата и след като дам "Вход" не ми зарежда страницата. Изписва ми:

 

Просрочено време на връзката

 

Сървърът login.facebook.com просрочи зададеното време за връзка.

 

* Сайтът може да е временно недостъпен или твърде зает. Опитайте пак след малко.

 

* Ако не можете да заредите коя да е страница, проверете хардуера на компютъра.

 

* Ако компютърът или мрежата са зад защитна стена или прокси, проверете дали на Firefox е разрешен достъпът до Интернет.

 

Съмнявам се дали не е от доставчика или от самия лаптоп? Защото на компютъра всичко е наред, влизам си нормално. Някакви предложения как да го оправя?

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми изписа тва оня ден на лаптопа и така яко обвиних зайка да не ми е хакнала акаунта, но Аче единственото което направих е рестартнах лаптопа и се логнах на ново...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми изписа тва оня ден на лаптопа и така яко обвиних зайка да не ми е хакнала акаунта, но Аче единственото което направих е рестартнах лаптопа и се логнах на ново...

Обвиних зайката вика. :1000 (29): Ми няма, от няколко дни е така. Бъзиках в настройките на мозилата, ама не става. Пробвах и през Internet explorer, но и там същото... :dontgetit:

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Правят си някакви експерименти.Аз ползвам 4 браузъра и от нито един не мога да играя всичко.Все нещо не може и трябва да вляза през друг.днес е малко по добре и ми изписа надпис да използвам експлоер и мозила и че се работи по въпроса и други браузъри да могат да използват всички опции на фейсаа.Гадове!!!Тъкмо свикнах с гугълкрома и пак трябва да се връщам на мозила и експлоер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не разбрах? (ако изобщо въпроса е към мен)

 

Към теб е.

Отваряш Start>Run и в прозорчето пишеш cmd и Enter. В черния прозорец пишеш

ping facebook.com

 

Трябва да ти излезе нещо подобно:

ping.gif. Виж какъв резултат ще ти покаже в packets: при 4 изпратени, 4 получени и 0% загуби проблема е нейде из лаптопа ти. При 4 изпратени, 0 получени и 100% загуби най-вероятно идва от доставчика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...