Jump to content


Препоръчани коментари

Добър ден!

 

Имам два въпроса и се надявам да ми помогнете...

 

 

Първия ми въпрос е за Фейс-а... :whistling:

 

Как мога да си променя името което се изписва на линка ми във фейс... (напр. facebook.com/ramania) за това говоря...

 

Знам че менюто беше тук но си смених името и вече го няма...

 

Снимка

 

Някой знае ли как мога да го променя...

 

===========================================================

 

Втория ми въпрос е за Уеб Пейч Мейкър...

 

Защо не мога да качвам на страницата си думи които в програмата съм написал в УърдАрт... На страницата на мястото където трябва да е думата е празно...

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

1 въпрос: Не можеш. При смяната пишеше с ЕЙ ТАКИВА букви, че можеш сам веднъж да си смениш името.

 

2 въпрос: Защото УърдАрт не ги запаметява като картинки, за това не може да ги покаже. Можеш да опиташ да ги пейстнеш в пейнт и да запаметиш като jpg и после да поставиш картинката в страницата. На твое място бих деинсталирала тази невероятна програма, ще си отворя ей тази страница (примерно), а красивите надписи можеш да ги направиш с фотошоп. Успех!

Link to comment
Сподели в други сайтове

1 въпрос: Не можеш. При смяната пишеше с ЕЙ ТАКИВА букви, че можеш сам веднъж да си смениш името.

 

2 въпрос: Защото УърдАрт не ги запаметява като картинки, за това не може да ги покаже. Можеш да опиташ да ги пейстнеш в пейнт и да запаметиш като jpg и после да поставиш картинката в страницата. На твое място бих деинсталирала тази невероятна програма, ще си отворя ей тази страница (примерно), а красивите надписи можеш да ги направиш с фотошоп. Успех!

За фейса ми е ясно...

 

А за програмата... Ползвам нея защото е адски опростено и лесно... А на мен не ми трябва професионална страница... :)

 

Иначе благодаря :)

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...