Jump to content


Предложение към модовете


Препоръчани коментари

Имам такова предложение:модовете да поизтрият доста повтарящи се неща.има отделни песни давани като радио рип,които вече ги има в дадена компилация или са дадени като Сд рип.според мен хаоса там е доста голям.

 

лично мое мнение,ако сметнете темата за ненужна-в коша!

:derisive:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично редовно разчиствам поп-фолка от подобни теми, снощи съм изтрила над 20 такива...За другите раздели не знам и не отговарям :derisive:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично редовно разчиствам поп-фолка от подобни теми, снощи съм изтрила над 20 такива...За другите раздели не знам и не отговарям :derisive:

 

 

да видях те снощи :derisive: ,благодаря за което.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Здравейте

Имам един въпрос в този форум има ли наказания ?
В една тема наречена '' поп-фолк скандали'' има цели 2 страници в които се обижда Гергана. Няма ли някой да направи нещо по-въпроса ?! Аз лесно ще ги оправя тези хлапета , ама не ми се спами... И все пак едно едно нещо е да се спори , друго е да се обижда изпълнител .

И друго нещо... видях един модератор , който имаше прекалено голям подпис . Е аджеба , как ще искате хората да ви спазват правилата като самите модове не ги спазват ?!

Поздрави. :]
Link to comment
Сподели в други сайтове

за това темата се казва поп фолк скандали и не се обижда само гергана всеки си пише квото иска в тази тема. а какво значи прекалено голям подпис? има си ограничения за подписите а това че модовете имат право на по дълги подписи е привилегия

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;

Руски форум: питаш нещо и теб те питат;

Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Та за темата със скандалите, там всяка певица е обиждана, така че не само Гергана, ами Райна, Анелия и безброй други, ама забелязах че тези тричките са фаворитките там :derisive: в смисъл, че са най-обсъжданите, а да и Камелия и Ивана :1000 (29): да не ги изпусна.... Та за това темата се нарича Поп-Фолк Скандали, и аз в началото се ядосвах, ама вече ми е все едно хич не ми дреми да си драскат там :1000 (1):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично не пипам тая тема да трия, че изтрия ли някой пост, трябва да изтрия и останалите...поне да фанеме да сложиме едно подзаглавие ЛАФЕДЖИЙНИЦА хаха
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...