Jump to content


С какви програми се прави Remix?


Препоръчани коментари

Здравейте! Тъй като тук има много ди - джеи, искам да попитам какви програми трябват, за да се направи ремикс? Ако може, дайте ми и обяснение с коя програма какво се прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е ти пък едни прогами му даде... той щом пита с кво се прави... едва ли ще се оправи с тея!

Почни първо с двукасетъчен касетофон, след година-две може да се пробваш с Трактора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цитат(Major_B @ 06. March. 2008 г. - 22:45) <{POST_SNAPBACK}>
Е ти пък едни прогами му даде... той щом пита с кво се прави... едва ли ще се оправи с тея!

Почни първо с двукасетъчен касетофон, след година-две може да се пробваш с Трактора.

 

Ти пък и ти къде го прати... :D

Дали ще се слееш със мен?

Дали ще се скрием в нощта?

Сладък е всеки момент,

по-сладък от шоколад.

Дали ще се смеем с теб?

Объркан е целия свят.

Сладък е всеки твой ден

пак сладък е целия свят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Цитат(Major_B @ 06. March. 2008 г. - 22:45) <{POST_SNAPBACK}>
Е ти пък едни прогами му даде... той щом пита с кво се прави... едва ли ще се оправи с тея!

Почни първо с двукасетъчен касетофон, след година-две може да се пробваш с Трактора.

 

Е ти напрао го прати в 19 век. 1000%20(29).gif Ам и Трактора става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Искат се и опит и качества за тази работа... А и истински ремикс се прави с музикални инструменти в студио + акапела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искат се и опит и качества за тази работа... А и истински ремикс се прави с музикални инструменти в студио + акапела.

Е може ли толкова...оригинален отвоговор от твоя страна? На всички ни е ясно, че истиснките ремикси се правят в студио, то оставаше и в моя гараж да се правят. Човека пита за програми, вместо да остроумничите, вземете да дадете един смислен отговор.

Редактирано от Tina
Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах - акапела + инструменти, като инструментите при него ще са VST/SoundFonts/семпли, а "студиото" му ще е FL Studio 6/7/8.

Редактирано от EuroDance
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Е може ли толкова...оригинален отвоговор от твоя страна? На всички ни е ясно, че истиснките ремикси се правят в студио, то оставаше и в моя гараж да се правят. Човека пита за програми, вместо да остроумничите, вземете да дадете един смислен отговор.

 

 

Извинявай ти изобщо знаеш ли кво представлява едно студио ? Много хора говорят абе да напраиш истински ремикс трябва да си в студио кво ми ги правиш те у вас тва не е ремикс....Не е ама е!Само едно нещо има което е малко по трудно при чалгата че там трудно се намират акапелите иначе не е никав проблема.Ако знаете колко световно известни DJ-и продуцират в домовете си и после ги издават от различни лейбъли бедна ви е фантазията...А Аз сам студио което е направено в МАЗЕ в гараж не сам ама ако видя няма да се очудя защото няма нищо нередно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявай ти изобщо знаеш ли кво представлява едно студио ? Много хора говорят абе да напраиш истински ремикс трябва да си в студио кво ми ги правиш те у вас тва не е ремикс....Не е ама е!Само едно нещо има което е малко по трудно при чалгата че там трудно се намират акапелите иначе не е никав проблема.Ако знаете колко световно известни DJ-и продуцират в домовете си и после ги издават от различни лейбъли бедна ви е фантазията...А Аз сам студио което е направено в МАЗЕ в гараж не сам ама ако видя няма да се очудя защото няма нищо нередно.

 

 

Съгласен съм с теб! Така е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе вие четете ли какво се пише или виждате една дума и почвате да намилате? Или май тука много хора са мегаломанияци и говорят само за да кажат нещо. Айде пак прочетете моя пост и тоя път гледайте думите, а не разстоянито между тях! И не на мене с тия поучения, може да не ми пише DJ пред ника, ама не съм расла в саксия!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе вие четете ли какво се пише или виждате една дума и почвате да намилате? Или май тука много хора са мегаломанияци и говорят само за да кажат нещо. Айде пак прочетете моя пост и тоя път гледайте думите, а не разстоянито между тях! И не на мене с тия поучения, може да не ми пише DJ пред ника, ама не съм расла в саксия!

 

Извинявай миличка къде си се намесила на мъжете в работата. А и да ви светна всички най-ме кефи работата на един DJ сред нас Марти се казва уникален пич направо както се казва трети чифт колони у нас ще сменям с неговите ремикси квото пусне и всичко го слушам на макс и яко DANCE :girl_witch: Ако имате въпроси за ремиксите обърнете се към него

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявай миличка къде си се намесила на мъжете в работата. А и да ви светна всички най-ме кефи работата на един DJ сред нас Марти се казва уникален пич направо както се казва трети чифт колони у нас ще сменям с неговите ремикси квото пусне и всичко го слушам на макс и яко DANCE :girl_witch: Ако имате въпроси за ремиксите обърнете се към него
Марти Микса :1000 (29): Много добър миксатор е аз го признавам :derisive: Браво на Момчето
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...