Jump to content


Препоръчани коментари

 Vbox-a постоянно ми забива,който и клип да пусна за гледане,а понякога дори компютъра ми забива.Някой знае ли как да оправя този проблем?   :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано и аз имам подобен проблем,който не мога да разреша!На мен не ми забива като цяло компютъра или сайта vbox,а забива само когато пусна някой клип на цял екран!Мислех,че е от компютъра или от видео картата,но явно си е от самия сайт защото нямам подобни проблеми в другите такива сайтове като Dailymotion,Youtube и т.н.Да не говоря,че в Youtube има High Definition клипове които се гледат без проблем на цял екран без нищо да запецва или да забива!

 

Ако някой знае къде е проблема нека сподели!Но специално в моя случай не мисля,че проблема е в компютъра защото съм с 3Гб рам и видео карта nVidia с 512 мб собствена памет! ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък като си отворя abv-то и ми изписва че имам 2 нови писма а като си вляза във входящите нямам никакви нови писма! Преди малко си изпратих на другата поща едно писмо и запазването в изходящи беше включено но и там нямам никакви писма...

 

Защо?!

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано и аз имам подобен проблем,който не мога да разреша!На мен не ми забива като цяло компютъра или сайта vbox,а забива само когато пусна някой клип на цял екран!Мислех,че е от компютъра или от видео картата,но явно си е от самия сайт защото нямам подобни проблеми в другите такива сайтове като Dailymotion,Youtube и т.н.Да не говоря,че в Youtube има High Definition клипове които се гледат без проблем на цял екран без нищо да запецва или да забива!

 

Ако някой знае къде е проблема нека сподели!Но специално в моя случай не мисля,че проблема е в компютъра защото съм с 3Гб рам и видео карта nVidia с 512 мб собствена памет! ;)

Всъщност току-що проверих в Youtube и там наистина клиповете не ми забиват,но във вбокс-а и Dailymotion-a дори когато съм пуснал клипът на малък екран ми забива и се чудя защо и в двата сайта имам този проблем,a kaто пусна клип на компютъра чрез Уинамп-а не ми забива...  :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност току-що проверих в Youtube и там наистина клиповете не ми забиват,но във вбокс-а и Dailymotion-a дори когато съм пуснал клипът на малък екран ми забива и се чудя защо и в двата сайта имам този проблем,a kaто пусна клип на компютъра чрез Уинамп-а не ми забива... :mf_surrender:

 

И при мен се получава по същия начин само,че ми запецва само vbox,а с youtube и dailymotion нямам проблем!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
На мен пък като си отворя abv-то и ми изписва че имам 2 нови писма а като си вляза във входящите нямам никакви нови писма! Преди малко си изпратих на другата поща едно писмо и запазването в изходящи беше включено но и там нямам никакви писма...

 

Защо?!

 

 

Често ботовете пращат спам със задна дата. Провери си по-старите страници във входящи

Link to comment
Сподели в други сайтове

Често ботовете пращат спам със задна дата. Провери си по-старите страници във входящи

Да! Оправих го! :)

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Лаптопът ми е на 1 месец с 3 гб рам и разширение на видеото до 1 гб, vbox-ът ми забива като за световно. За разлика от един Youtube, който е бетон. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Лаптопът ми е на 1 месец с 3 гб рам и разширение на видеото до 1 гб, vbox-ът ми забива като за световно. За разлика от един Youtube, който е бетон. :1000 (30):

 

пробвай c80e0955ee944cd5.gif при мен с Acer Aspire 5737Z-424G50Mi нямам грижи

 

 

HDbox.BG - Benchmark

 

За да Ви предложим възможно най-добрата услуга е нужно да тестваме възможностите на Вашата компютърна система и Интернет връзката Ви.

 

Преди да започнете теста е препоръчително да:

:excl:  затворите всички други уеб броузъри/страници, който могат да намалят производителността на компютъра Ви;

:excl:  спрете всички програми за сваляне (http/ftp/torrent), който могат да афектират бързината на връзката Ви;

Редактирано от milesto
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...