Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

вие не сте у ред

Скъпи дами, аз Ви оставям, че ми се спи ... а и трябва да се наспя, че работна седмица ме чака ... то не било да се ходи на работа всеки ден!!! Все едно за пръв път го разбирам де ... ама така де ...
ай лека нощ
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Вале,да не би компа да ти се е почерпил повече от мен...ехехехех :blink:

а може би тя :D

 

де да ги знам преди се прибрах и гледам тука мандарина напред назад се разнасят викам айде пък сега кво стана тука

по пода ли се търкаляха :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ака*

comment_remove.gif Днес, 00:33 photo-thumb-5.jpggender_female.png valennceto

Още една яка ака в списъка на Раманиа :) Винаги ми е приятно да си бъбря със нея

Направо ме уби :blink:

Съжалявам не съм виновна аз :unsure: А форума нещо не е уред, на Киро като се регна Р-то не му излиза и се води с ник Ки О :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скъпи дами, аз Ви оставям, че ми се спи ... а и трябва да се наспя, че работна седмица ме чака ... то не било да се ходи на работа всеки ден!!!

 

Все едно за пръв път го разбирам де ... ама така де ...

 

 

Лека Холи.

След 2-рата седмица ще свикнеш :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скъпи дами, аз Ви оставям, че ми се спи ... а и трябва да се наспя, че работна седмица ме чака ... то не било да се ходи на работа всеки ден!!!

 

Все едно за пръв път го разбирам де ... ама така де ...

Лека, Мека и Рошава и да ме сънуваш :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

нали искаш сладки.. а противоположен на сладък доколкото аз знам е солен или се бъркам.. я професор Холи да каже

Ако нещо НЕ Е сладко, то просто не е сладко. Но щом не е сладко, това не означава, че е солено. Така че сладко не е обратното на солено!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що мързела не дойде да ми измие джамовете :lol:

 

мързела днеска само с мандарините се занимаваше... и леглото даже не си оправи... добре че е кака и иначе е загинала

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако нещо НЕ Е сладко, то просто не е сладко. Но щом не е сладко, това не означава, че е солено. Така че сладко не е обратното на солено!!!

:lol: Супер си Холи.... Мерси за подкрепата в тоя случай и че даде перфектен отговор, като един Учител :rolleyes: :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако нещо НЕ Е сладко, то просто не е сладко. Но щом не е сладко, това не означава, че е солено. Така че сладко не е обратното на солено!!!

 

 

На тва твойто му се вика "Дървен философ" :P Шегичка :bigemo_harabe_net-104:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако нещо НЕ Е сладко, то просто не е сладко. Но щом не е сладко, това не означава, че е солено. Така че сладко не е обратното на солено!!!

 

благодаря за уточнението професореееееее ай заминавайте да спите вече

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лека Холи.

След 2-рата седмица ще свикнеш :D

Е ще свикна, ама нали преди седях до 4-5 през нощта ... и сега изведнъж започнах да ставам в 7 и промяната е със 7-8 часа ... доста стресиращо за организма, ама ще свикна :) :) :)

 

Лека, Мека и Рошава и да ме сънуваш :P

Мерси, подобно!!! Щом казваш - ще се опитам да те сънувам ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много съм си добре аз <_< казах ви вече, че нещо от форума е, можеш да изтриеш Менението, като се оправи ще го напиша наново :rolleyes:
Шегувам се.Не се разстройвай сега :P А иначе за Киро-видях,че не излиза при него и си е направил човека май 2-3 ника :)
Е ще свикна, ама нали преди седях до 4-5 през нощта ... и сега изведнъж започнах да ставам в 7 и промяната е със 7-8 часа ... доста стресиращо за организма, ама ще свикна :) :) :)
И аз бях така,но на 2-та седмица свикнах и сега успявам поне до 1 часа да седя.Е после отивам сънена на работа,но го правя,тъй като нямам шеф около мен :D
Link to comment
Сподели в други сайтове

Шегувам се.Не се разстройвай сега :P А иначе за Киро-видях,че не излиза при него и си е направил човека май 2-3 ника :)
Той Момо ще ги делни тях, той дори ме помоли да му кажа даги изтрие, ама като се появи :rolleyes: Имал и проблеми със регистрацията не го пускало понеже изписвало, такъв потрибител не съществува :o
Link to comment
Сподели в други сайтове

Той Момо ще ги делни тях, той дори ме помоли да му кажа даги изтрие, ама като се появи :rolleyes:

 

Имал и проблеми със регистрацията не го пускало понеже изписвало, такъв потрибител не съществува :o :unsure:

 

 

Милят той.Не стига,че не може да влезе, ами се мъчи с 300 сек. флууд контрол(някъде го прочетох).Тука всички чакат Момо :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наздраве :D

Честит ми 700-тен Пост :lol:

:blink: :o

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...