Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ех,Пероханчо как е помилил за мен :rolleyes:

 

Благодаря ти :D

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ахахахха,направете една тема;Как е времето при вас?

 

:lol:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ахахахха,направете една тема;Как е времето при вас?

 

:lol:

 

az ne знам дали някой ще е съгласен ,

ама вчера това предложение за КАКИТЕ

да има такава тема много ми хареса

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво мислите за тези очила... искам да си ги купя... Gucci са, но мн са скъпи.. трябва от някъде да откопам паричкии

 

6oq38u1.jpg

а ми пиши писмо на дядо коледа може и да ги получиш :bigemo_harabe_net-77:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Привет на ситеееееееееееее :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей Вале, как я караш? Гледам в чата яко сте се разписали на тема лаптопи, да не би да искаш да си взимаш друг? А какво с тана с паркирането, взе ли вече книжка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей Вале, как я караш? Гледам в чата яко сте се разписали на тема лаптопи, да не би да искаш да си взимаш друг? А какво с тана с паркирането, взе ли вече книжка?

Здрасти Миме! Да ще си вземам лаптоп :rolleyes: Ами на 17 съм на изпит, дано да успея да го взема ;) силно се надявам :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здрасти Миме! Да ще си вземам лаптоп :rolleyes: Ами на 17 съм на изпит, дано да успея да го взема ;) силно се надявам :(

 

Ами ти нали си имаш лаптоп? А относно изпита, не спичай, а се стегни и си кажи, че можеш и ще го вземеш (ще стискам палци) :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами ти нали си имаш лаптоп? А относно изпита, не спичай, а се стегни и си кажи, че можеш и ще го вземеш (ще стискам палци) :)

:huh: Нещо си се объркала, Тони има Лаптоп :unsure: И аз тъй си викам, че ще го взема, ама тук само ми говорят как някакъв късал на поразия, а пък инструктурката ми пък каза о при тоя се гордея от 8 изпитвани взели 5 човека :unsure: Абе ще го взема, къде ще ходя пък, че няма :D Нали така :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...