Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Олеее утре имам рожден ден! Тоест 18.12 , че тук вече е 17-ти. Нямам търпениеее!

 

Иначе как сте всички... има ли живи?

и ти ли си роден на 17 :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравейте форумци, как сте? :)

Здравей Деси :rolleyes: Как си в тази зимна нощ, в Варна и Аксаково вали сняги няма намерение да спира май :unsure: При вас как е положението :huh:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей Деси :rolleyes: Как си в тази зимна нощ, в Варна и Аксаково вали сняги няма намерение да спира май :unsure: При вас как е положението :huh:

 

В Троян има доста сняг :) Докато бях там почти не спя да вали и сега е едно снежно и много красиво :) А в София... какво да ти кажа... има сняг, но е гадно, мръсно и кално... :(

Дойде ли вече коледното настроение? На мен вече много ми се иска да съм си вкъщи в прегръдките на любомото човече :)

Има само един път към Рая на Земята, този път се нарича ЛЮБОВ!!!
005060252-big.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Здрасти Десинкаааааааааз съм супер ти как си ?
Здрасти Влади :) Тъкмо ти бях написала един дълъг пост и ни спряха тока и то... всичко си замина :( Иначе съм добре с малки изключения, но те се търпят :) Да стискаш палци до петък, че в университета ще е голяма лудница ...
Брей комшииката се казвала Деси все хубави моми с това име бе ;)
Миси комши :)ТИ какво правиш, какси? В Лочеш има ли много сняг като в Троян ;)
Има само един път към Рая на Земята, този път се нарича ЛЮБОВ!!!
005060252-big.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Миси комши :) ТИ какво правиш, какси? В Лочеш има ли много сняг като в Троян ;)

Добре съм , абе поимва днеска беше се натрупало ама сега поомекна и се разтопи :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре съм , абе поимва днеска беше се натрупало ама сега поомекна и се разтопи :P

 

В Троян и днес имаше много :) То от петък валеше и спираше само за по час някъде :) Много е красиво при нас сега :)

Има само един път към Рая на Земята, този път се нарича ЛЮБОВ!!!
005060252-big.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

В Троян и днес имаше много :) То от петък валеше и спираше само за по час някъде :) Много е красиво при нас сега :)

 

Че е красиво красиво е ама е кофти да минаваш рано по улички където снегорина не ги знае в това се уверих днеска :lol: :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...